Acana Classic Red Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 2 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Acana Classic Red Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 2 KG


Tam Bir Öğün

Yetişkin köpeklere özel olarak geliştirilen köpek maması, her zaman taze ve besleyici öğünler oluşturarak yetişkinlerin ihtiyacı olan tüm besin öğelerini karşılayarak tam bir öğün oluşturur. Bu sayede köpekler düzenli beslenerek daha uzun ömürlü olabilir.


Sindirimi Destekleyen Besin

Bağırsak florasına olumlu etkileri ile köpeklerin hazımsızlık sorunu yaşamasının önüne geçen köpek maması, yaşlılık ile birlikte gelişebilecek sindirim sorunlarında olumlu yönde etki sağlayarak köpeklerin daha huzurlu bir yaşam sürmesini imkan sağlar.


Yetişkinlerin Sevdiği Lezzet

Mama konusunda en seçici yetişkin köpeklerin bile en sevdiği lezzetlerden oluşan mama, besleyici besin değerleri ile iskelet sitemini ve kas sistemini iyileştirerek köpeklerin burkulma veya zedelenme gibi sorunlarında hızlı bir iyileşme süreci geçirmelerine katkıda bulunur.


Vücut Direncini Korur

Kuzu etli yetişkin köpek maması, cilt, ağız ve diş sağlığını koruyarak ek bir ürüne ihtiyaç bırakmaz. Yetişkin köpekler düzenli mama ile beslenerek tüylerinin daha canlı ve parlak olmasını sağlayabilir, kaliteli bir yaşam sürebilir.


Tek Başına Yeterlidir

Bol su ile tüketimi uygun görülen köpek maması, içeriğinde bulunan protein, karbonhidrat ve düşük yağ oranı ile ek bir gıdaya ihtiyaç duyulmadan yetişkinlerin tüm besin ihtiyacını karşılar.


Gün Boyu Enerji

Kondisyonlarını mama ile korumayı sağlayan yetişkin köpekler günlük enerji ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak optimum hareketlilik kazanır. Bu sayede obezitenin önüne geçilmiş olunur.


Mama içeriği

Kuzu eti (23%), Çekilmiş yulaf (22%), Taze angus sığırı (5%), Taze yorkshire domuzu (5%), Kuzu yağı (5%), Bütün kırmızı mercimek, Bütün yeşil bezelye, Bütün yeşil mercimek, Çayırda beslenmiş çiğ kuzu eti (4%), Bütün yulaf, Taze sığır ciğeri (2%), Domuz eti (2%), Ringa balığı yağı (2%), Taze domuz ciğeri (2%), Bütün garbanzo nohutu, Bütün sarı bezelye, Güneşte kurutulmuş yonca, Mercimek lifi, Taze sığır işkembesi (1%), Kurtulmuş esmer su yosunu, Taze kabak, Taze bal kabağı, Taze yaban havucu, Taze yeşil kıvırcık lahana , Taze ıspanak, Taze havuç, Taze kırmızı lezzetli elma, Taze barlett armudu, Dondurularak-kurutulmuş sığır ciğeri (0.1%), Taze kızılcık, Taze yaban mersini, Radika kökü, Zerdeçal kökü, Devedikeni, Dulavraotu kökü, Lavanta , Hatmi kökü, Kuşburnu.


Besin Değerleri

Ham protein (min.) 29 %
Ham yağ (min.) 17 %
Ham kül (max.) 7.5 %
Ham lif (max.) 5 %
Nem (max.) 12 %
Kalsiyum (min.) 1.5 %
Fosfor (min.) 1.1 %
Omega-6 fatty acids (min.) 2.5 %
Omega-3 fatty acids (min.) 0.8 %
DHA (min.) 0.15 %
EPA (min.) 0.15 %
Glukozamin (min.) 600 mg/kg
Kondroitin sülfat (min.) 800 mg/kg
Linoleic acid (min.) 2.3 %
Carbohydrate (NFE) 29.5 %

Diğer Özellikler
Stok Koduaca000200
Markaacana
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0064992561208

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.