Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu Düşük Tahıllı Yetişkin Köpek Maması 17 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Acana Grasslands Tavuk Ördek Hindi ve Bıldırcın Etli Yetişkin Kedi Maması 1800 Gr
250,00 TL
200,00 TL
%20
Acana Homestead Tavuk Hindi Yetişkin Kedi Maması 1800 G
170,00 TL
153,62 TL
%9,6

Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu Düşük Tahıllı Yetişkin Köpek Maması 17 KG

 


Kas Kütlesini Koruma

Sahip olduğu protein içeriği ile köpeğiniz beslerken kas kütlesin koruyabilmenize imkan sağlar. Protein içeriği ile köpeğinizin uzun süre tok hissetmesini sağlayarak, aşırı kilo alım problemlerinin önüne geçer. Protein ve yağ dengesi sayesinde günlük enerji ihtiyacını karşılar.


Büyüme Ve Gelişimi Destekleme

Sahip olduğu Omega 3 içerik ile köpeğinizi beslerken büyüme ve gelişimini destekleyebilmenize imkan sağlar. Omega 3 içerik ile köpeğinizin bağışıklık sistemini korurken, hastalıklara karşı vücut direncini yükseltip, iyileşme hızına destek sağlar.


Sindirim Sitemini Koruma

Sahip olduğu zengin lif içeriği ile köpeğiniz beslerken sindirim sistemi sağlığını destekleyebilmenize olanak sağlar. Lifli yapı ile bağırsak hareketlerini düzenleyerek, hazımsızlık ve kabızlık oluşum riskini en aza indirger.Kemik Gelişimini Destekleme

Sahip olduğu zengin kalsiyum içeriği ile köpeğinizin kemik sağlığını destekleyen besleme yöntemini uygulayabilmenize imkan sağlar. Kalsiyum ile kemik gelişimini sağlarken, köpeğinizn diş ve diş eti sağlığını korur.


Eklemleri Güçlendirme

İçeriğinde yer alan fosfor ve glukozamin ile köpeğiniz sağlıklı şekilde besleyebilmenize ve eklem yapısını güçlendirebilmenize olanak tanır. Glukozamin içerik besleme yöntemi ile eklem ve kıkırdak dokuları koruma altına alırken, köpeğinizin ihtiyaç duyduğu enerji miktarını karşılayabilirsiniz.


Omega 6 İhtiyacını Karşılama

Zengin besin değerleri ile köpeğiniz ihtiyaç duyduğu Omega 6 içeriğini sunar. Omega 6 ile köpeğinizin kalp sağlığını koruyabilmenize ve kolesterolü düşüren sağlıklı besleme işlemini gerçekleştirebilmenize imkan sunar.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000147
MarkaAcana
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.