Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu Düşük Tahıllı Yetişkin Köpek Maması 2 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Acana Grasslands Tavuk Ördek Hindi ve Bıldırcın Etli Yetişkin Kedi Maması 1800 Gr
250,00 TL
200,00 TL
%20
Acana Homestead Tavuk Hindi Yetişkin Kedi Maması 1800 G
170,00 TL
153,62 TL
%9,6

Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu Düşük Tahıllı Yetişkin Köpek Maması 2 KG

 


Doğal Bir Beslenme

Tıpkı insanlarda olduğu gibi köpeklerde de en büyük sorunlardan biri beslenmenin giderek suni malzemelerle olmasıdır. Modern çağın getirdiği pratiklik çoğu zaman besinleri epey faydalı hale getirse de bazı hususlar hem insanların hem de köpeklerin sağlığını tehdit eder. Bu hususların başında etin kalitesi gelir.


Çiftliklerden Gelen Etler

Acana Classics köpek maması için etler çeşitli çiftliklerden tedarik edilir. Etinden faydalanılan tavuk ve hindiler bu çiftliklerde diledikleri gibi gezerler. Bu durum etlerin kalitesini önemli ölçüde artırır. Benzer şekilde bu hayvanların yumurtalarından da faydalanılır.


Tüm Irklara Uygun

Köpeğinizin hangi ırktan olduğu önemli değildir. Porsiyon miktarını doğru belirlediğiniz sürece köpeğiniz epey sağlıklı ve enerjik bir şekilde gününü geçirecektir. Benzer şekilde yaşında bir önemi yoktur.


Kan Şekerini Dengelemeye Yardımcı

Glisemik endeksi düşük olan tahıllar içinde yer aldığı için Acana Classics köpek maması köpekleri kan şekerinin sabit tutulmasına yardımcı olur. Böylelikle köpeğinizin oburluk sorununu belli ölçüde kontrol altına alabilirsiniz.


Kanada’dan Gelen Sağlık

Epey nitelikli kaynaklardan tedarik edilen malzemeler özel mutfaklarda harmanlanarak sizlere ulaştırılır. Kalite anlamında birer örnek teşkil eden bu mutfaklar sayesinde köpeğinize nitelikli bir besin kaynağı sunabilirsiniz.


Bol Oranda Protein

Minimum %29 oranında protein içerdiği için köpeklerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi onlara sunar. Bu sayede minik dostunuz sağlıklı bir şekilde hayatına devam edebilir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000126
MarkaAcana
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.