Acana Heritage Puppy Junior Tavuklu ve Balıklı Tahılsız Yavru Köpek Maması 11.4 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Acana Heritage Puppy Junior Tavuklu ve Balıklı Tahılsız Yavru Köpek Maması 11.4 KG


Yavru Köpekler için İdeal Sertlik

Ürün yavru köpeklerin ağız yapısı dikkate alınarak özel olarak tasarlanmıştır. Şekil ve sertlik açısından ideal olan ürün, yavru köpekler tarafından rahatlıkla tüketilebilmektedir.


Hassas Köpekler için Tahılsız İçerik

Ürün içerisinde tahıl ve tahıl grubu bulunmamaktadır. Tahılsız içerik, tahıl alerjisi olan köpekler için de ideal bir lezzet olmasını sağlamaktadır.


Doğal İçerik ile Sağlıklı Köpekler

Ürün üretiminde kullanılan sebze ve meyveler organik tercih edilirken tavuk eti ise serbest dolaşan tavuklardan elde edilmiştir. Ürünün doğal içeriği, köpeklerin ihtiyaç duyduğu besin değerlerinin en sağlıklı yollardan karşılanabilmesini mümkün hale getirmiştir.Yüksek Protein ile Sağlıklı Gelişim

Ürün %33 oranında ham protein içeriğine sahiptir. Ürün içerisine eklenen etlerin 2/3'ü kurutulmuş tercih edilerek ham protein oranınca zengin bir içerik elde edilmiştir.


Zengin Vitamin ve Mineral İçeriği

Ürün içeriği %70 et ürünlerinden %30 ise meyve ürünlerinden oluşmaktadır. Sebze ve meyve içeriğinin yüksek tutulması, ürünün yüksek protein kaynağı olmasının yanı sıra vitamin ve mineral açısından da zengin olmasını sağlamıştır.


Her Damak Zevkine Tam Uyum Sağlar

Ürünün tavuk ve balık ağırlıklı özel içeriği, beyaz et sakatatları, meyve ve sebzeler ile de zenginleştirilmiştir. Bezelye, tavuk karaciğeri gibi içeriklerin ideal oranda ürüne eklenmiş olması, mama konusunda seçici olan köpekler için dahi ideal bir lezzete sahip olmasını sağlamaktadır.

Diğer Özellikler
Stok Koduaca00120
Markaacana
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0064992500115

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.