Acana Indoor Entree Sterilised Tavuk ve Hindili Yetişkin Kedi Maması 1800 G

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Acana Indoor Entree Sterilised Tavuk ve Hindili Yetişkin Kedi Maması 1800 G

 


Mükemmel Lezzet

Son derece yüksek protein ilaveli lezzetli kedi maması sayesinde yetişkin kedilerin günlük besin ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde geliştirilmiştir. Yetişkin sebeple sevdikleri tatlarla tam bir ziyafet yaşayabilir.


Yetişkinlere Özel

Mükemmel içeriği ve doğal bileşenlerle formüle edilmiş yapısı hayvan severler tarafından güvenle temin edilebilir. Yetişkin kediler için eksiksiz bir öğün oluşturan bol proteinli yapısı sayesinde kedilerin ömrü uzar.


Gün Boyu Enerji

Gün boyunca aradığı enerjiyi kendine özel kedi maması ile sağlayan yetişkin kediler daima aktif ve hareketli kalabilir. Bu sayede yetişkinlerde beslenme sorunları gözlemlenmez ve obezite sorunları asla yaşanmaz.


En Sevilen Tat

İçeriğinde bulunan zengin besleyici ürünler oldukça lezzetli bileşenlerden meydana gelerek yetişkinlerin tüketeceği formlarda üretilmektedir. Yetişkin kediler size minnettar kalarak ün boyunca daha huzurlu bir yaşam sürebilir.


Vücut Gelişimini Destekler

Ayrıcalık sunan besleyici formülü yetişkin kedilerin kas ve iskelet sistemini oldukça olumlu destekler. Bu sayede kedilerin duruş bozuklukları veya yaşa bağlı kemik erimesi sorunları asla yaşanmaz ve sağlıklı bir yaşam oluşturulabilir.


Sindirime Dost

Bitkisel karışımlarla oluşturulan üstün formülü ile kediler sindirim sorunu yaşamaz. Son derece hassas bir öğün oluşturur ve bu sayede yetişkin kedilerin dışkıları kötü kokmaz, bağırsak florası olumlu yönde desteklenir.


Analiz

Ham protein 37 % Ham yağ 14 % Ham lif 6 % Ham kül 9 % Nem 10 % Kalsiyum 1.4 % Fosfor 1 % Magnezyum 0.1 % Taurin 0.1 % Omega-6 2 % Omega-3 0.5 % DHA / EPA 0.2 % / 0.1 %

Kalori İçeriği (hesaplanan metabolik enerji): Metabolik Enerji 3630 kcal/kg (414 kcal per 250ml/114g cup)

Diğer Özellikler
Stok Koduaca852
MarkaAcana
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0064992714505

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.