Acana Light Fit Tahılsız Diyet Yetişkin Köpek Maması 2 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Acana Grasslands Tavuk Ördek Hindi ve Bıldırcın Etli Yetişkin Kedi Maması 1800 Gr
250,00 TL
200,00 TL
%20
Acana Homestead Tavuk Hindi Yetişkin Kedi Maması 1800 G
170,00 TL
153,62 TL
%9,6

Acana Light&Fit Tahılsız Diyet Yetişkin Köpek Maması 2 KG

 


Sağlığa Giden Yol

Köpeklerin bir kısmı zaman içerisinde kilo alabilirler. Bu durum tıpkı insanlarda olduğu gibi köpeklerde de çeşitli sorunlara neden olabilir. Köpeğinizin kas oranının artması için Acana Light&Fit köpek maması kullanabilirsiniz. Böylece minik dostlarının sa ğlıklarına daha kolay kavuşabilir.


Yüksek Oranda Protein

Fazla kilolu olan köpeklerin protein açısından zengin bir diyet takip etmesi gerekmektedir. Gerekli makrobesinleri alan köpekler hareketli bir yaşam tarzıyla birlike daha sağlıklı bir bedene sahip olabilirler. Elde edilen karbonhidrat sayesinde köpekler enerji anlamında herhangi bir sorun yaşamazlar.


Zayıf Kas Kütlesine Göre

Hormonsuz tavuk ve yumurta içeriğine sahiptir. Günlük olarak tedarik edilen ve Kanada’nın buz gibi sularından gelen dil balığıyla birlikte köpekleriniz bol miktarda proteine ulaşabilirler. Doğal malzemelerle beslenmek köpeklerin sindirim sistemlerine iyi gelecektir.


Hazımsızlık Sorunlarına Son

Buğday ve mısır gibi içerikler bazı köpeklerde sindirim sorunları yaratabilir. Aynı şey gluten isimli protein için de geçerlidir. Acana Light&Fit köpek maması bahsi geçen maddeleri içermediği için köpekler tarafından kolaylıkla sindirilebilecek durumdadır.


Dayanıklı Bir Deri

Balıkta yer alan omega-3 yağ asidi sayesinde köpeğinizin derisi ve tüyleri yeterinde sağlıklı ve parlak olur. Köpekleriniz bir yandan yağ kaybederken öte yandan çok iyi bir görünüşe sahip olabilirler.


Ödüllü Tesislerden Çıkar

Kanada’da üretilir ve üretim tesisleri kalitesini tescillemiştir. Aldığı ödüller sayesinde adından sıklıkla söz ettirir. Müşteri memnuniyeti oranı çok yüksektir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000118
MarkaAcana
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.