Acana Pacifica Regionals Cat Balıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1800 Gr

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Acana Grasslands Tavuk Ördek Hindi ve Bıldırcın Etli Yetişkin Kedi Maması 1800 Gr
250,00 TL
200,00 TL
%20
Acana Homestead Tavuk Hindi Yetişkin Kedi Maması 1800 G
170,00 TL
153,62 TL
%9,6

Acana Pacifica Cat Balıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1.8 KG


Zengin Ürün Çeşitliliği

Acana markasına ait kedi mamaları, tahılsız olarak üretilirler. Mamanın içeriğinde yoğun olarak et kullanılır. Kedilerin sevdiği tavuk, balık, ciğer gibi etler mamaların özünü oluşturmaktadır. 1.8 kilogram büyüklüğündeki mama paketlerini alarak, kedilerinize ziyafet verin.


Kullanım Yerleri

Evde, sokakta, mahallede, parkta, belediyelerin barınaklarında, vb. yerlerde kedilerin karnını doyurmak amacıyla bu ürünü kullanabilirsiniz. Lezzetli, enfes ve sağlıklı kedi mamalarını kullanmaktan çekinmeyin.


Balık Lezzeti

Mamanın özünü balık oluşturmaktadır. Kediler, balık tadını mutlaka almalıdırlar. Balığın vitamini, yağı, protein oranı gayet ideal ölçülerdedir. Sağlıklı kediye sahip olmanın yolu, onu balıkla beslemekten geçer.Tasarruflu Kedi Maması

Evinde hayvan besleyenlerin en büyük problemi mamaların fiyatıdır. Ancak Acana kalitesinde üretilen mamalar, fiyat açısından uygun oldukları için gayet tasarrufludurlar. 1.8 kilogram büyüklüğe sahip kedi maması, fiyat ve ürün anlamında tasarruf sağlar.


Mamanın Türü

Kuru mama türünde olan bu ürünü uzun dönemde tüketmeye özen gösterin. Ürünün üzerinde kullanım önerisi, ideal öğün miktarı, vb. bilgiler yer almaktadır. Bu bilgilerden de faydalanarak kedinize uygun miktarlarda mamalar verin.


Mamanın Faydaları

Kedileri bu mamalarla beslemek akıllıca bir harekettir. Kedinin tüyleri daha parlak görünür, derisi daha sağlıklı olur. Hareketi ve enerjisi arttığı için obez olmaz. Miskinleşip yatmaz. Enerjisiyle sizleri de mutlu eder. Hastalıklardan kendini koruyabilir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000077
MarkaAcana
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.