Acana Yorkshire Pork Domuz Etli ve Balkabaklı Yetişkin Köpek Maması 2 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Acana Grasslands Tavuk Ördek Hindi ve Bıldırcın Etli Yetişkin Kedi Maması 1800 Gr
250,00 TL
200,00 TL
%20
Acana Homestead Tavuk Hindi Yetişkin Kedi Maması 1800 G
170,00 TL
153,62 TL
%9,6

Acana Yorkshire Pork Domuz Etli ve Balkabaklı Yetişkin Köpek Maması 2 KG

 


Tüm Irk ve Yetişkin Evre İçin Uygun

Yetişkin evredeki köpeğinizin ırkı fark etmeksizin tüketimine uygundur. Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu besin maddelerinin içinde yer aldığı Acana köpek maması köpeğinizin ırkına bakmaksızın ve yaşı gereği ihtiyaç duyduğu besinler ile sağlığını desteklemektedir.


Alberta Domuzu

İçerdiği hayvanlar proteinler sadece alberta domuzu olup başkaca hayvansal protein içermemektedir. Bu sayede hem köpeğinizin genel sağlığı ve gelişimi desteklenirken hem de mutluluğu için lezzetli öğünler sunulmaktadır.


Sindirim Sorunlarına Etkili

Köpeğinizin sindirim sorunları üzerinde oldukça etkilidir. Köpeğinizin sindirim sistemini destekler, mide ve bağırsak hareketlerini düzenler. Bu sayede köpeğiniz hem daha sağlıklı hem de sağlığının vermiş olduğu rahatlık dolayısıyla daha mutlu olur.Balkabağı Lezzeti

Domuz eti köpeğinizin protein ihtiyacının karşılanması açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple hayvansal protein olarak yalnızca domuz eti kullanılmış olan Acana köpek mamasında köpeğinizin damak zevkine hitap etmesi ve severek tüketimini sağlamak için balkabağı kullanılmıştır. Balkabağı lezzeti sayesinde köpeğinizin severek tükettiği sağlıklı mama hasreti giderilmiş olur.


Taze ve Doğal Hammaddelerden Üretim

İçeriğinde kullanılan domuz eti parçaları, balkabağı ve diğer tüm besin maddeleri taze ürünlerden üretilmiş olup dondurulmuş ya da beklemiş ürünler değildir. Taze ve işlenmemiş hammadeler ile üretilmiş mamayı, köpeğinize güven içinde verebilirsiniz.


Mutlu Köpekler

Köpeğinizin sindirim sisteminde yaşadığı sorunlar, yüksek lif içeriği sayesinde çözülmektedir. Bununla birlikte artık severek tüketeceği bir mamasının da olması sebepleriyle köpeğiniz çok daha mutlu ve enerjik olacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000130
MarkaAcana
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.