Brit Care Adult Small Kuzu Etli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7.5 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Brit Care Adult Small Kuzu Etli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7.5 KG


Küçük Irklar İçin Kusursuz Besin Desteği

Ürün, küçük ırk köpeğiniz için kusursuz bir besin desteği sağlamaktadır. Bu sayede kullanım sırasında küçük ırkların daha fazla ihtiyacı olan enerji sağlanmış olur. Büyük ırklara göre daha hareketli olan, dolayısıyla daha fazla besine ihtiyaç duyan küçük ırk köpekler için kusursuz bir enerji bulundurur.


Yetişkinlik Dönemine Uygun

Yetişkinlik dönemi, köpeğinizin hassasiyetlerinin ortaya çıkmaya başladığı dönemdir. Hamilelik, emzirme gibi durumlar, bu dönemde ortaya çıkar. Bu mama ile hassas dönemdeki köpeğinize tam beslenme desteği sağlayabilirsiniz.


Kuzu Eti İle Mükemmel Lezzet

Ürün, içerisinde kuzu eti bulundurur. Bu nedenle köpekler için ilgi çekici bir mama olma özelliğine sahiptir. Bu mamaya geçiş evresinde zorlanmadan köpeğinizin ürüne alıştığını görebilirsiniz.


Geçiş Maması Olarak Kullanılabilme Avantajı

Bir mamadan diğerine geçiş aşamasında köpeğinizin tepki vermesinden korkuyorsanız, bu mama ile yeni mamayı karıştırabilirsiniz. Bu sayede köpeğinizin yeni mamasına hemen alışacağından emin olabilirsiniz.


Sindirim Sistemini Zorlamaz

Ürün, sindirim sisteminde sıkışmaya neden olmaz. Köpeğinizi huzursuz edecek bağırsak hareketlerine yol açmaz. Bu sayede kullanımı kolay ve avantajlıdır. Düzenli dışkılamayı sağlarken, dışkının kıvamlı olmasına yardımcı olur.


Doyurucu ve Besleyici İçerik

Ürünün içeriği doyurucudur. Yağ oranı ölçülü olmasına rağmen, kusursuz bir doyuruculuk sağlar. Bu sayede köpeğinizin uysallaşmasına yardımcı olur.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000203
MarkaBrit Care
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.