Brit Care Junior Large Tahılsız Somonlu ve Patatesli Büyük Irk Yavru Köpek Maması 12 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Brit Care Junior Large Tahılsız Somonlu ve Patatesli Büyük Irk Yavru Köpek Maması 12 KG

 


Besleyici ve Kaliteli Tahılsız Formül

Brit Care Junior Large somonlu ve patatesli köpek maması içeriğinde tahıl kullanılmamıştır. Bu nedenle herhangi bir gıda intoleransı ya da alerjiye neden olmaz. Besleyici içeriği sayesinde yavru köpeğinizin sağlıklı ve uzun ömürlü yaşama sahip olmasını destekler.


Alerjiyi ve Sindirim Sorunlarına Çözüm

Yavru köpeğinizin genel durumunu destekler. Alerjen etkisi bulunan mısır, buğday ve soya fasultesi gibi problemli tahıllar kullanılmamıştır. Seçilen yüksek kaliteli malzemeler sayesinde hızlı ve kolay sindirime yardımcı olur


Bağışıklık Sistemini Güçlendiren İçerik

Bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Brit Care Junior Large somonlu ve patatesli köpek maması içeriğiyle salgın hastalıklara karşı koruma ve önlemeye yardımcı olur. Yavru köpeğinizin vücut direncini artırır.


Beslenmeyi Destekleyen Gıda Takviyesi

Zengin içeriğinde A, E, D3, C, B1, B2, B6, B12 vitaminleri ile demir, manganez, çinko, selenyum gibi mineralleri barındırır. Bu sayede beslenmeye takviye olarak köpeğinizin zihinsel gelişimini de destekler.


Parlak ve Canlı Tüy Oluşumu

Yüksek miktarda omega 3 ve 6 içerdiği için yavru köpeğinizin daha parlak tüylere ve sağlıklı bir deriye kavuşmasını sağlar.


Günlük Enerji İhtiyacını Karşılar

Oyuncu ve hareketli yavru köpeğinizin günlük enerji ihtiyacını tam olarak karşılar. Öğrenme kapasitesinin artması ve zihinsel aktivitelerinin gelişimi için somon yağından elde edilen omega 3 yağ asidi içerir.


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu000162
MarkaBrit Care
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.