Brit Care Kuzulu Mini Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 7 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Ürün Detayları

Brit Care Kuzulu Mini Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 7 KG


Sindirimde Sorunsuz Mama

Köpekler için sorunsuz bir beslenme sunar. Sindirilmesi kolay olan mama ile köpekler bir yandan konforlu diğer yandan da sağlıklı bir yaşam sürer.


Kuzu Lezzeti

Mamada yer alan kuzu lezzeti ürünü çok daha üst noktaya çıkarmıştır. Köpeklerin asla hayır diyemeyeceği lezzet ile her öğün çok daha güzel geçer. Lezzetli öğünler köpeklerinizle birlikte olur.


Sokak Köpeklerinde Kullanım

Mama sadece evcil köpeklerde kullanılmaz. Sokak hayvanlarının beslenmesinde de kullanabilir ve onların sağlıklı ve eksiksiz bir şekilde beslenmelerine de katkı sağlayabilirsiniz. Hem ekonomik hem de kolay kullanımlıdır.Cins Ayrımı Yok

Köpek Maması cins ayrımı olmadan tüm yetişkin köpeklerde pratik bir şekilde kullanılabilir. Her köpeğe kaliteli bir öğün sunar ve köpeklerin yaşamlarında etkili bir yer edinir.


Sağlıklı Öğünler

Köpekleriniz için sağlıklı günler artık her zaman var olmaya devam eder. Öğünlerde onların sağlığını düşünen mama aynı zamanda kolayca lezzet katar. Köpekler kendilerini çok daha ayrıcalıklı hisseder.


Tazelikten Vazgeçmeyen Mama

Köpeklerin taze mama yemesi için öğünü her zaman sorunsuz bir şekilde sunabilir ve köpeklerinizi mutlu edebilirsiniz. Taze kalan yapısı üzerinde yer alan son kullanma tarihine kadar geçerli olur. Köpekler hem taze hem de bol lezzetli mamalar ile kendilerini çok özel hisseder. Bu fırsatı kaçırmayın.

Diğer Özellikler
Stok Kodubritkz0001
MarkaBrit Care
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8595602520121

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.