Brit Care Mini Puppy Kuzu Etli Tahılsız Küçük Irk Yavru Köpek Maması 2 KG

Brit Care Mini Tahılsız Kuzu Etli Küçük Irk Yavru Köpek Maması 2 KG


Kusursuz Tamamlayıcı Destek

Ürün, tamamlayıcı destek maması olarak kullanılmaktadır. Köpeğinizin kullandığı başka bir mama varsa ancak kullanılan bu mamanın besin maddeleri yeterli gelmiyorsa küçük dostunuz için destek namazına ihtiyaç duyabilirsiniz. Destek maması, yüksek besin değerine sahiptir.


2 Haftadan 10 Aya Kadar Kullanım

Ürün en küçük iki hafta, en büyük 10 aylık köpekler için Kullanıma uygundur. Bunun nedeni sağladığı besin öğelerinin kullanılmasında gerekli sindirim sisteminin oluşmasıdır. Sindirim konusunda henüz gelişmemiş olan yavru köpeklerde kullanımı uygundur.


Emziren Köpeklere Uygun Destek

Emziren köpekler için gerekli besin maddelerinin sağlanmasında, bağırsaklar tarafından Bu maddelerin emilmesinde ve kullanılmasında ürünün etkisi büyüktür. Ürün özellikleri itibariyle emziren köpeklere uygundur. Ürün içindeki besin öğeleri köpeğin sütüne geçerek yavru köpeğin de beslenmesini sağlar.


Sindirimi Kolaylaştıran Enzim Desteği

Ürün, içeriğindeki enzim desteği sayesinde tam emilim sağlar. Bu sayede sorunsuz bir şekilde bağırsaklarda çözülür. Meydana gelen çözülme ile köpeğiniz için gerekli olan tüm besin maddelerini elde edebilirsiniz.


Vitamin ve Mineral İçeriği

Ürün, içeriğindeki vitamin ve mineral desteği sayesinde emziren ya da yavru köpeğinizin ihtiyacı olan tüm besin maddelerini içerir.


Metabolik Denge İçin Kusursuz Formül

Ürün, metabolizmayı kusursuz derecede dengeler. Bu dengenin sağlanması ile daha güçlü ve hareketli bir hale gelen köpeğinizin hastalıklara yakalanma riski azalır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000175
MarkaBrit Care
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.