Brit Care Sensitive Tahılsız Geyik Etli Hipoalerjenik Yetişkin Köpek Maması 12 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Brit Care Sensitive Tahılsız Geyik Etli Hipoalerjenik Yetişkin Köpek Maması 12 KG


Deri Ve Tüy Sağlığını Koruma

Sahip olduğu Omega 3 yağ asitleri ile köpeğiniz beslerken deri ve tüy sağlığını koruma altına alabilmenize olanak sunar. Omega 3 yağ asitleri ile köpeğinizin tüylerinin daha parlak ve dayanıklı olmasını sağlarken, kalp sağlığını pozitif yönde destekler.


Hücre Sağlığını Koruma

Sahip olduğu C vitamin içeriği ile köpeğiniz beslerken, yükselmiş hücre korumasını ve hücre bağışıklığını destekleyebilmenize imkan sunar. C vitamin ile köpeğinizin ihtiyaç duyduğu antioksidan seviyesini sunarak, bağışıklık sistemini güçlendirir.


Karaciğer Yenilenmesini Sağlama

Formülünde yer alan Silymarin ile köpeğiniz beslerken karaciğer yenilenmesini sağlayabilmenize imkan tanır. Silymarin ile köpeğinizi enfeksiyon oluşumlarından koruyabilir, metabolizma hızının sağlıklı şekilde işlemesini sağlayabilirsiniz.


 


Mikrobiyal Bağışıklığı Destekleme

Sahip olduğu Cvitamin, MOS probiyotik, insülin ile köpeğiniz beslerken mikrobiyal bağışıklık düzeyini pozitif yönde destekleyebilmenize imkan sağlar. Geniş mineral içerikleri ile köpeğinizin mikroplara ve hastalıklara karşı dirençli bir yapıya sahip olabilmesini sağlar.


Eklemleri Güçlendirme

İçeriğinde yer alan glukozamin ile köpeğimiz beslerken eklem yapısını güçlendirebilmenize imkan sunar. Glukozamin ile köpeğinizin kıkırdak doku sağlığını korurken, büyüme ve gelişme hızına katkıda bulunabilirsiniz. Köpeğinizin günlük enerji ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilirsiniz.


Sindirimi Destekleme

İçeriğinde yer alan doğal şifalı bitki bileşenleri ile köpeğinizin sindirim sistemi sağlığını destekler. Zengin vitamin ve mineral içerikleri ile bağırsaklarda yararlı bakteri üretimini destekleyerek, köpeğinizin kabızlık, ishal ve iltihaplanma problem risklerini düşürebilmenize imkan sağlar.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000353
MarkaBrit Care
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.