Brit Care Sterilised Urinary Tahılsız Kısırlaştırılmış Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 7 KG

Ürün Detayları

Brit Care Sterilised Urinary Tahılsız Kısırlaştırılmış Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 7 KG


Bağışıklık Sistemini Güçlendirir

Özel formülü içeriğinde bulunan bileşenler ve doğal antioksidanlar sayesinde yetişkin kedilerin bağışıklık sistemin olumlu yönde etkiler. Bağışıklık sistemini güçlendiren ve destekleyen bileşenleri ile birlikte kısırlaştırma operasyonu geçiren yetişkin kedileriniz hastalıklara karşı daha dirençli bir yapıya kavuşur.


Böbrek ve İdrar Yolu Sağlığını Destekler

İçeriğinde tahıl bileşenlerine yer verilmemiştir. Aynı zamanda hipoalerjenik olma özelliği taşımaktadır. Bu özel formülü yetişkin kedilerinizin böbrek ve idrar yolu sağlığını destekler. Bu sayede yetişkin kedilerinizde böbrek ve idrar yolu kaynaklı rahatsızlıkların görülme riskini azaltır.


E Vitamini Kaynağı

Zenginleştirilmiş E Vitamini içeriği bulunur. Taze meyve ve sebzelerden sağlanan E Vitamini ile kısırlaştırılmış yetişkin kedilerinizin vitamin ihtiyacını karşılar.Sağlıklı İçeriği

Doğal bileşenler kullanılarak geliştirilen formülünde koruyucu, renklendirici, GDO ve soya içeriği bulunmamaktadır.


Sindirim Sistemini Destekler

Yağsız et içeriği sayesinde sindirimi rahat bir şekilde gerçekleşir. Sindirim sisteminin desteklenmesinde etkili olmaktadır. Böylece sindirim sistemine bağlı problemlerin ve hastalıkların görülmesinin önüne geçilmiş olur.


Cilt ve Tüy Kalitesini Arttırır

Yetişkin kedinizin cilt sağlığını olumlu yönde etkiler. Özel bileşenleri sayesinde kedinizin cilt sağlığını iyileştirdiği gibi tüy kalitesine de olumlu yönde etki eder. Kedinizin hem daha sağlıklı hem de daha parlak bir tüy yapısına sahip olabilir.


İçindekiler

taze tavuk eti (% 26), kurutulmuş tavuk (% 26), sarı bezelye (% 18), nohut (% 8), kurutulmuş elma (% 7), kümes hayvanı yağı (tokoferollerle korunmuş,% 5), somon yağı (% 2), hidrolize tavuk ciğeri (% 2), bira mayası (% 2), pisilyum kabuğu ve tohumları (% 1), keten tohumu (% 1), kurutulmuş nasturtium (% 0,5), kurutulmuş papatya (% 0,5) , mineraller, kurutulmuş deniz topalak (% 0,3), kurutulmuş kızılcık (% 0,2), frukto-oligosakkaritler (% 0,015), mannan-oligosakkaritler (% 0,015), Mojave yucca (% 0,008), Lactobacillus acidophilus HA - 122 inaktive (15x109 hücre) /kilogram).


Analitik bileşenler

ham protein% 32.0, ham yağ% 13.0, ham lif% 3.5, ham kül% 9.0, nem% 10.0, Omega-3% 0.3, Omega-6% 1.5, kalsiyum% 0.8, fosfor% 0.7, sodyum% 1.0 magnezyum% 0.04.

Diğer Özellikler
Stok Kodubrit5410
MarkaBrit Care
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8595602540723

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.