Chefs Choice Tavuklu Konserve Yavru Kedi Maması 12 x 400 G

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ürün Detayları

Chefs Choice Tavuklu Konserve Yavru Kedi Maması 12 x 400 G


Vitamin Ve Mineral

Bu mamanın içinde mineral ve vitamin daha fazla yer alır. Böylece yavru kediler büyüme ve gelişme dönemlerini sağlıklı bir şekilde geçirmiş olur.


Büyüme Desteği

İçinde ezilmiş tavuk eti yer alır. Tavuk eti yavru kedilerin protein ihtiyaçlarının karşılanmasına imkan sağlar. Günlük olarak yavru kedilerin yaptıkları aktivitelerde daha fazla enerji kazanmalarına yardımcı olur.


Güçlü Kemikler

En az mamanın için %4 oranında tavuk eti yer alır. Tavuk etinin olmasından dolayı protein desteği oldukça fazladır. Bu sayede yavru kedilerin kas ve kemikleri giderek daha fazla gelişmeye başlayacaktır.Hastalıklardan Korur

İçinde protein, bitkisel ürünler, vitaminler ve mineraller var olduğu için yavru kedilerin hastalanmalarının önüne geçer. Sağlıklı ve dengeli şekilde yavru kedilerinizin bu mama ile gelişmesini sağlayabilirsiniz.


Sindirim Sistemini Güçlendirir

Sindirim konusunda hassas bir yapıya sahip olan yavru kedilerin kullanabileceği mama türlerindendir. Bu mama tüketildikten sonra kolay bir şekilde midede sindirilebilir. Hassas deri yapısı olan yavru kedilerin de derilerinin en iyi şekilde iyileşmesine yardımcı olur.


Yavru Kedilerde Kullanım

Kullanımı oldukça kolay ver pratiktir. Günde en az 2 adet bu konserve mamadan yavru kedilerinize vermeniz gerekir. Aynı zamanda bu mamayı oda sıcaklığında kedilerinize vermeye özen gösterin. Paketin ağzı açıldıktan sonra ise muhakkak buzdolabında muhafaza etmelisiniz.

Diğer Özellikler
Stok Koduchfs0001
MarkaChef's Choice
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8681465602644x12

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.