Dr.Sacchi Premium Kuzu Etli Büyük Irk Yavru Köpek Maması 15 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ürün Detayları

Dr. Sacchi Premium Kuzu Etli Büyük Irk Yavru Köpek Maması 15 KG


Büyük Irklara Özel

Eğer büyük ırk köpeğinize özel olarak formüle edilmiş bir mama arıyor ve köpeğinizin özel hissetmesini istiyorsanız Dr. Sacchi Premium Köpek Maması ideal seçenektir. Büyük ırk köpeğiniz için uygun formüle edilmiştir.


Yoğun Hayvansal Protein

İçeriğinde yüksek kaliteli hayvansal protein içeren Dr. Sacchi Premium Köpek Maması köpeğinizin tüm yaşamı boyunca sağlıklı ve güçlü olmasını sağlar. Bu sayede sadece karnını doyurmaz aynı zamanda gelişimine de katkı sağlar.


Kullanım Yaşı

Dr. Sacchi Premium Köpek Mamasını köpeğiniz sütten kesildikten sonra 1 yaşına kadar kullanabilirsiniz. Yavru döneminde ihtiyacı olan tüm besinleri sağlayarak köpeğinizin daha sağlıklı bir yetişkinlik yaşamasını sağlar.Doğal İçerik

Yapay tatlandırıcı, renklendirici ve koruyucu içermeyen Dr. Sacchi Premium Köpek Maması doğal bir içeriğe sahiptir. Bu sayede köpeğinizin sağlığını tehdit edecek bileşenler içermez. Böylece sağlıklı bir şekilde köpeğinizi doyurur.


Kuzu Eti Aroması

Hiçbir köpek kuzu etinin lezzetine karşı koyamaz. Bu sayede özel damak tadına sahip ve mama seçen köpekler bile Dr. Sacchi Premium Köpek Mamasını büyük bir iştahla yer. Böylece güvenle bu mamayı tercih edebilirsiniz.


Vitamin ve Mineraller

Köpeğinizin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri tam oranında içeren Dr. Sacchi Premium Köpek Maması köpeğinizin sağlıklı bir şekilde gelişmesine katkı sağlar. Bu sayede birden fazla ihtiyacınıza karşılık verir.

Diğer Özellikler
Stok Kodusc00007
MarkaDr. Sacchi
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8690286590061

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.