Dr.Sacchi Premium Natural Beef Biftekli Yetişkin Kedi Maması 15 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ürün Detayları

Dr.Sacchi Premium Natural Beef Biftekli Yetişkin Kedi Maması 15 KG


Kaliteli Hayvansal Proteinler ile Optimum Beslenme

Dr.Sacchi Premium Beef Kedi Maması, üst düzey kaliteli hayvansal proteinler ile kedinizin optimum beslenme ihtiyaçlarını karşılar. 1 yaşın üzerindeki yetişkin kedinizin bütün yaşam evrelerinde sağlıklı ve daha güçlü olabilmesine yardımcı olur.


2Kimyasal İçermeyen Özel Formül

Kedinizin sağlığı ve gelişimi düşünülerek oluşturulan içeriği yapay maddelerden arındırılmış özelliklere sahiptir. Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı gibi kedinizin sağlığını tehdit edecek unsurları içermez.


Sığır Eti Aroması ile Lezzetlendirilmiş İçerik

Sığır eti aromasının baskın olması ile kedinizin zevk alarak tüketebileceği bir kuru mamadır. Lezzetli sığır etine ek olarak protein yönünden tavuk eti ile zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir. Bu sayede kedinizin günlük olarak protein ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.


Zengin Vitamin İçeriği

Dr.Sacchi Premium Beef Kedi Maması, vitaminler ile desteklenmiş formülü sayesinde kedinizin her yönden güçlü kalmasını sağlar. A, D, E, C, K ve B vitaminleri ile zenginleştirilmiş besin içeriği, vücut sağlığı açısından ideal özelliklere sahiptir.


Sağlıklı Beslenme İçin Mineral Takviyesi

Sağlık açısından önemli olan vitaminlerin yanı sıra sahip olduğu mineraller ile kedinizin vücut gelişimini destekler. Kalsiyum, fosfor, iyot ve çinko gibi mineralleri içererek kemik ve genel vücut sağlığı açısından olumlu özelliklere sahiptir.


Proteinlere Ek Tahıl Desteği

Sığır ve tavuk etine ek olarak mısır ve buğday gibi temel tahıllar ile desteklenen tam besleyici bir formülü bulunur.

Diğer Özellikler
Stok Kodusc0002
MarkaDr. Sacchi
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8690286590054

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.