Dr.Sacchi Premium Sensitive Somonlu Yetişkin Kedi Maması 15 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ürün Detayları

Dr.Sacchi Premium Sensitive Somonlu Yetişkin Kedi Maması 15 KG


1 Yaşın Üzerindeki Kedilere Uygun

1 yaşın üzerinde olan kedilere uygun bir içeriğe sahiptir. Kedinizin bu yaş grubunda metabolizması yavaşlar. Bu nedenle tüketilen besinler daha kolay bir şekilde kiloya dönüştürülür. Ancak bu mama ile dengelenmiş bir enerji kaynağı sunabilirsiniz. Ürünün içerisinde bulunan maddeler, ortalama enerji ve yüksek besin değeri şeklinde düzenlenmiştir. Böylece kediniz, sağlıklı bir şekilde yaşamına devam ederken ani kilo alımı gibi istenmeyen durumlar yaşamayacak.


Güçlü Bir Bağışıklık Sistemi

Ürünün içeriği, bağışıklık sistemini güçlendirecek şekilde düzenlenmiştir. Kedinizin mikrop, parazit ve virüslere kolay yakalanmasını engeller. Kedinizin hastalanması durumunda daha kolay bir iyileşme süreci sunar.


Antioksidan Desteği

Antioksidan desteği, kan ve kalp üzerinde etkilidir. Taurine içeren ürün, kediler için önemli olan bu madde ile kalp sağlığını korumayı hedefler. Kedilerin ihtiyacı olan, ancak dışardan almaları gereken bu madde, kedinizin yaşam kalitesini arttırır. Daha kolay hareket özgürlüğü ve kalp sağlığı sağlar.Hayvansal Protein İçerik

Ürün içeriğinde hayvansal proteinler bulunur. Bu proteinler, kediniz için önem taşıyan aminoasit kaynaklarıdır. Bu sayede kediniz, ihtiyacı olan besin maddelerini almış olur.


Bağırsak Dostu Beslenme

Bağırsakların korunması için gerekli emilim kolaylığı, parazit önleme, kolay sindirim gibi özelliklerin tamamı, bu mamada bulunmaktadır.


Tüy ve Deri Bakımı Avantajı

Tüy ve derinin korunması ve bakımını sağlar. Tüyleri daha parlak hale getirir.


Besin Değerleri

İçindekiler
Kurutulmuş yüksek kalitede hayvansal protein (Somon ve Tavuk) , Mısır, Buğday, Somon Unu, Somon Yağı, Bonkalit, Hayvansal Yağ, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası ve Taurin. Protein yüzdesi içindeki hayvansal protein oranı %82'dir.

Analitik Bileşenler
Ham Protein %33 , Ham yağ %15 , Ham kül %8 , Ham selülöz (lif) %3 Mineraller & Vitaminler Kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür, demir, selenyum, A Vit , D Vit , E Vit, C vit, B1-B2-B3 (Niyasin) - B6-B12-B7 (Biyotin) - B9 (Folik Asit) Vit, K Vit, Kolin , Kalsiyum Pantotenat, Vitamin (E-672) 18.000 IU/kg , Vitamin D3 (E-671) 1500 IU/kg , Vitamin E (3A700) 200 mg/kg , Vitamin C (E-301) 200 mg/kg, Taurin 1000mg/kg

Diğer Özellikler
Stok Kodudrs0011
MarkaDr. Sacchi
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8690286589928

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.