Felicia Puppy Small&Mini Kuzu Etli Küçük Irk Yavru Köpek Maması 6 KG

Felicia Puppy Small&Mini Kuzu Etli Küçük Irk Yavru Köpek Maması 6 KG


Güçlü Bağışıklık İçin Destek

Özellikle yavru köpekler için büyüme desteği sağlayan mamalar kullanılması çok önemlidir. Yavru köpeklerin bağışıklık sistemi aşamalı olarak gelişmektedir. Güçlü bir bağışıklık sistemi, tıpkı insanlarda olduğu gibi köpeklerde de birçok hastalığın engelleyicisidir. Yavru köpek maması, özellikle içerisindeki E vitamini desteği ile köpeğinizin sağlıklı bir bağışıklık geliştirmesine yardımcı olur.


Sağlıklı Sindirim Sistemi

Sağlıklı bir sindirim sistemi, bağışıklığın en önemli destekleyicisidir. Bağışıklığın yüzde 70’i sağlıklı bağırsaklarla sağlanır. Yavru köpek maması içeriğindeki yüksek kaliteli proteinler sebebiyle kolay bir sindirim sağlar. Bu sayede köpekleriniz yemek sonrası zamanlarda rahatsızlık yaşamaz.


İskelet ve Kemik Yapısı Desteği

Sağlıklı bir iskelet sistemi için en önemli faktör sağlıklı protein kaynaklarından yararlanmaktır. Yavru köpek maması içindeki sağlıklı hayvansal proteinler sayesinde kemik yapısında da güçlendirici rol oynar.Yüksek Uyumluluk

Özellikle yavru köpeklerin beslenme eğitimleri zor olabilmektedir. Köpeğinizin mamaya uyum göstermesi ya da mamasını severek yemesi için uyum sürecine ihtiyacı vardır. Yavru köpek maması temiz ve lezzetli içeriği sayesinde bu süreci daha kolay hale getirir.


Parlak Tüyler

Parlak tüyler direkt olarak deri sağlığıyla yani beslenmeyle alakalıdır. Yavru köpeklerde deri sağlığı için en önemli etken sağlıklı yağlar, vitaminler ve çinko içeren besinlerin tüketilmesidir. Yavru köpek maması tüm bu faktörlerle zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir.


Yüksek Enerji İçeceği

Yavru köpek maması, büyüme ve oyun çağındaki köpeklerin ihtiyaç duyduğu yüksek enerjiyi sağlamak için gereken sağlıklı içeriğe sahiptir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000068
MarkaFelicia
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.