Felicia Sterilised Adult 7+ Tavuklu Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 KG

Felicia Sterilised Adult 7+ Tavuklu Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 KG


Besleyici Formül

Geliştirilmiş formülü sayesinde kısırlaştırılmış kedilerin tamda ihtiyaç duyduğu besin değerlerini sağlayan kedi maması ile kediler daha huzurlu ve ılımlı bir yaşam sürerek sahiplerinin sözünü dinler ve ortama ayak uydurabilir.


Kemik Gelişimini Destekler

Son derece hassas bir şekilde kedilerin günlük ihtiyacını duyduğu besinleri karşılayan kedi maması, özellikle kısır kedilerin kemik gelişimlerine yüksek oranda katkı sağlar. İskelet sistemi güçlenen kedilerin yaralanma durumlarında iyileşme süreci hızlanır.


Enerji Verici

Sağlıklı kilo kontrolü sağlayarak gün boyu enerjik kalan kediler obezite ile savaşmış olur. Kedi mamasının içeriğinde bulunan zengin besin takviyesi sayesinde kediler keşfetme duygularını dilediği gibi kullanabilir.Lezzetli ve Taze

Lezzeti artırılmış kedi maması, kedilerin her zaman beklediği ve aradığı lezzeti damak zevklerine en uygun şekilde ortaya koyar. İştahla tükettikleri kedi maması sayesinde kısırlaştırılmış kediler ek bir gıdaya asla ihtiyaç duymaz.


Yüksek Protein Takviyesi

Tavuk proteini ve daha birçok protein katkısı sayesinde vücut gelişimlerini eksiksiz gerçekleştiren kısır kediler, kendilerine özel olarak hazırlanan mama ile adeta bir ziyafet yaşar. Kediler gün boyunca sahipleri ile kaliteli vakitler geçirebilir.


Sindirimi Kolay

Bağırsak florasına dost bir yapıya sahip kedi maması, içeriğindeki bitkisel karışımlar sayesinde hazmı kolaylaştırır. Kediler bu sayede sindirim ve dışkılama sorunlarını yaşamadığı için daha huzurlu ve mutlu olabilir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000063
MarkaFelicia
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.