Felicia Sterilised Adult 7+ Tavuklu Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 12 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Felicia Düşük Tahıllı Somonlu Yetişkin Köpek Maması 3 KG
95,00 TL
90,00 TL
%5,3
Felicia Düşük Tahıllı Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 3 KG
95,00 TL
90,00 TL
%5,3

Felicia Sterilised Adult 7+ Tavuklu Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması


Obeziteye Karşı Koruma

Kısırlaştıktan sonra kedilerde aşırı yeme eğilimi başlayabilir. Bu nedenle aşırı kilo ve obezite meydana gelebilir. Felicia Sterilised Adult 7+ Kedi Maması özel formülü sayesinde aşırı yeme isteğini ve taş oluşumunu önler. Bu sayede kedinizde obezite sorunuyla karşılaşmazsınız.


İdrar Yolları ve Böbrek Sağlığına Katkı

Kızılcık meyvesi ve ideal seviyede mineral içeriği sayesinde Felicia Sterilised Adult 7+ Kedi Maması idrar yolları ve böbrek sağlığına katkıda bulunur. Bu sayede yaşlılık döneminde bile kedinizin hastalıklarla mükemmel bir şekilde savaşmasını sağlar.


Yaşam Standardını Yükseltir

Felicia Sterilised Adult 7+ Kedi Maması içeriğinde taurin desteği bulundurur. Bu sayede 7 yaş üzerindeki kedilerinizin bile hayati fonksiyonlarını korur. Bu sayede kedinizin yaşam kalitesi yükselir ve daha mutlu bir yaşama sahip olur.Diş Bakımı İşlevi

Özel olarak tasarlanmış mama tanecikleri sayesinde Felicia Sterilised Adult 7+ Kedi Maması kedinizin dişlerinde plak ve tartar oluşumunu azaltır. Bu sayede kedinizin dişleri daha sağlıklı olur ve daha rahat bir şekilde mamasını yiyebilir.


Tüy Sağlığını Destekler

İçeriğinde doğal Omega 3 ve Omega 6 yağları bulunduran Felicia Sterilised Adult 7+ Kedi Maması sayesinde kedinizin tüyleri daha parlak, canlı ve ipeksi olur. Bu sayede kediniz daha sağlıklı görünür.


Kolay Sindirilebilir

Özellikle yaşlı kediler için mamayı sindirebilmek oldukça önemlidir. Felicia Sterilised Adult 7+ Kedi Maması kolay sindirilebilir içeriği sayesinde kedinizin daha rahat bir şekilde mamasını yemesini sağlar.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000059
MarkaFelicia
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.