Friskies Et, Tavuk ve Sebzeli Yetişkin Kedi Maması 10 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Friskies Et, Tavuk ve Sebzeli Yetişkin Kedi Maması 10 KG

 


Yetişkin Dönem

Yetişkin dönem tüm ırktan kedilerin tüketimi için uygundur. 1 yaşını geçmiş kedilerinizin ihtiyaç duyduğu günlük kalori miktarı ve gelişimi için ihtiyaç duyduğu tüm besinlerin sağlanması için özel olarak hazırlanmıştır.


Dengeli Beslenme

Yetişkin dönemde bulunan kedinizin bir günlük tüm besin ihtiyacını karşılamanın yanı sıra dengeli ve tam bir şekilde beslenmesini sağlar. Herhangi bir ek gıda takviyesi yapılmasına gerek kalmadan günlük beslenme ihtiyaçlarının tümü tam ve dengeli bir şekilde sağlanır.


Bağışıklık Güçlendirici

İçerisinde bulunan vitaminler ve doğal antioksidanlar sayesinde kedinizin bağışıklık sistemi güçlenir. Vücut direnci artarak mikroplara ve hastalıklara çok daha dirençli bir vücut yapısına sahip olur.Sindirimi Kolay

Özel protein yapısı sayesinde sindirimi oldukça kolay olan mama, kedinizin sindirim sistemini düzenler. Sindirim zorluğu kaynaklı birçok rahatsızlığın önlenmesini sağlamanın yanı sıra olası rahatsızlıklara karşı korur. Beslenme sonrası kolay sindirim sayesinde kediniz çok daha huzurlu ve mutlu olur.


Kas ve Kemik Güçlendirici

Yetişme döneminde bulunan kedinizin sağlıklı bir kas ve kemik yapısına sahip olabilmesi için mama içerisinde özel proteinler ile vitamin ve mineraller kullanılmıştır. Yüksek protein içeriği sayesinde kas yapısı gelişen ve sağlıklı bir şekilde büyüyen kediniz, özellikle kalsiyum ve diğer tüm vitamin ve mineral içeriği sayesinde güçlü bir kemik yapısına sahip olur.


Taze ve Doğal

Kedinizin genel sağlığını desteklemek ve herhangi bir rahatsızlığa sebebiyet vermemek adına mama içerisinde bulunan tüm besinler doğal ve taze ham maddelerden üretilmiştir.

Analiz Değerleri: Tahıl ürünleri, et ve et yan ürünleri Tavuk,Sebze Çeşitleri, bitkisel protein kaynakları, hayvansal yağlar, A.B tarafından izin verilmiş antioksidan korunmuş; taurin, tuz, vitamin ve mineraller.

Analiz Değerleri: Protein % 33 , Yağ % 10 , Ham Kül % 8 , Ham Lif % 5

Diğer Özellikler
Stok Kodufrs001
Markafriskies
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
5997204569004

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.