Friskies Sterilised Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 10 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Friskies Sterilised Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 10 KG

 


Taurin Desteği

Kedinizin kalp ve göz sağlığı için odlukça öenmli olan taurin maddesini içeren Friskies Sterilised Kedi Maması oldukça sağlıklı bir seçenektir. Bu sayede kedinizin daha sağlıklı bir kalp ve damar sistemine ve keskin bir görüşe sahiptir.


Kalsiyum ve Fosfor İçeriği

Formülünde kalsiyum ve fosfor bulunduran Friskies Sterilised Kedi Mamasını yiyen kediler daha sağlıklı diş ve kemiklere sahip olur. Bu sayede kediniz daha kaliteli yaşam standartlarına sahip olur.


Sağlık Deri ve Tüyler

Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri bulunduran içeriği sayesinde Friskies Sterilised Kedi Maması kedinizin deri ve tüy sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu sayede kediniz yarasız bir deriye ve parlak, canlı tüylere sahip olur.


İdeal pH Seviyesi

Friskies Sterilised Kedi Maması kedinizin idrar yollarını korumak için ideal oranda pH seviyesine sahiptir. Bu sayede kediniz daha sağlıklı böbreklere sahip olur. Böylece daha kaliteli bir yaşam elde eder.


Sindirilebilir Protein

Yüksek oranda sindirilebilir protein kaynağı sayesinde Friskies Sterilised Kedi Maması kediniz için tam ideal bir beslenme imkanı verir. Bu sayede kediniz mamasını yerken şişkinlik ve rahatsızlık hissetmez.


Obeziteyi Engeller

Aşırı kilo alımını engellemek için Friskies Sterilised Kedi Maması azaltılmış yağ oranına sahiptir. Bu sayede kedinizin obezite, aşırı kilo, yağlanma vb. sağlık problemleri yaşama riski en aza indirgenmiş olur.

Diğer Özellikler
Stok Kodufrs002
Markafriskies
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613033205064

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.