Jungle Junior Tavuklu Yavru Kedi Maması 15 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Jungle Junior Tavuklu Yavru Kedi Maması 15 KG


Eşsiz Tavuk Lezzeti

Tavuk aromalı lezzeti sayesinde Jungle Junior Tavuklu Yavru Kedi Maması kedilerin damak tadına göre geliştirilmiştir. Bu sayede mama seçen veya özel damak tadına sahip bir kediniz varsa bile bu mamayı yiyeceğinden emin olabilirsiniz.


Kullanım Dönemi

Jungle Junior Tavuklu Yavru Kedi Mamasını 0 - 12 ay aralığındaki kedileriniz için tercih edebilirsiniz. Bu sayede kedinizin yavruluk dönemine tamamen uyumludur. Uzun süreli sağlık sunar.


Vitamin Desteği

Vitamin açısından zengin olan Jungle Junior Tavuklu Yavru Kedi Maması sayesinde kedinizin özellikle yavruluk dönemi boyunca ona en kaliteli besinleri sunar. Aynı zamanda kedinizin farklı ihtiyaçlarını karşılayarak gelişimini destekler.Zengin Omega 3 ve 6 Değeri

İçeriğinde optimum seviyede Omega 3 ve Omega 6 yağları bulunan Jungle Junior Tavuklu Yavru Kedi Maması sayesinde kedinizin tüy ve deri sağlığı daha iyi olur. Daha parlak tüyler ve daha sağlıklı deri için ideal seçenektir.


Günlük Besin İhtiyacını Karşılar

Jungle Junior Tavuklu Yavru Kedi Mamasının içinde dengeli besinler bulunur. Bu sayede kedinizin günlük ihtiyacı olan tüm besinleri sağlar ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Hem kaliteli bir şekilde karnı doyar hem de farklı ihtiyaçlarını karşılar.


Taurin Desteği

İçeriğindeki Taurin desteği sayesinde R Jungle Junior Tavuklu Yavru Kedi Maması kedinizin göz ve kalp-damar sağlığını destekler. Bu sayede daha keskin bir görüş ve daha sağlıklı çalışan bir metabolizma sağlar.


Besin Değerleri

Bileşimi: Et ve hayvansal türev ürünleri, (minimum % 4 tavuk eti dahil), Bitkisel protein özleri, Bitkisel kökenli türev ürünler, Mineraller, Çeşitli şekerler.

Analitik Bileşenler: Ham Protein % 9.0, Ham lif: % 1.0, Yağ içeriği: % 5.0, Ham kül % 2.0, Nem: % 82

Katkı Maddeleri (kg başına): Renklendiriciler Teknolojik Katkı maddesi: Sinameki sakızı : 558 mg

Besinsel Katkı Maddeleri: Vitamin D3: 163 IU (Diş ve Kemikler), Vitamin E : 32 Mg (Hücresel Koruma), Vitamin B1: 2.51 Mg (Enerji), Taurin: 236,2 Mg (Görme ve Kalp İşlevi), Bakır (E4) 0.62 Mg (Cilt, Post), Manganese (E5): 1.93 Mg (Diş ve Kemikler), Çinko (E6): 16.33 Mg (Cilt), İyot (E2): 0.16 Mg (Enerji)

Diğer Özellikler
Stok Kodujung0006
Markajungle
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8681299604425

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.