Jungle Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 15 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Jungle Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 15 KG


Omega 3 ve 6 Desteği

İdeal oranda Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri bulunduran Jungle Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması kedinizin daha sağlıklı bir deriye ve daha parlak tüylere sahip olmasını sağlar. Bu sayede kedinizin farklı ihtiyaçlarını giderir.


Kolay Sindirilebilir

Sağlıklı pirinç ve tahıl içeriği sayesinde Jungle Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması oldukça kolay bir şekilde sindirilebilir. Bu sayede kedinizin yaşamsal etkinlikleri maksimum seviyeye çıkarak daha kaliteli bir yaşam sunar.


Yüksek Kalsiyum ve Magnezyum Oranı

İdeal orandaki kalsiyum ve magnezyum oranı sayesinde Jungle Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması kedinizin bağırsak sağlığına katkıda bulunur. Bu sayede bağırsaklarda yaşayan yararlı bakterilerin sayısı artar.Günlük Besin İhtiyacını Karşılar

İçindeki tam ve dengeli besinler sayesinde Jungle Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması kedinizin günlük ihtiyacı olan tüm besinleri sağlar. Bu sayede kedinizin daha sağlıklı bir yetişkinlik dönemi geçirir.


Kullanım Yaş Aralığı

Jungle Kuzu Etli Yetişkin Kedi Mamasını 1 ? 7 yaş aralığındaki kedileriniz için tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha uzun ömürlü kullanım yapabilirsiniz. Kedinizin mamasını sürekli değiştirmenize gerek kalmaz.


Taurin Desteği

Taurin desteği sayesinde Jungle Kuzu Etli Yetişkin Kedi Mamasıkedinizin göz ve kalp-damar sağlığını destekler. Bu sayede kediniz karnını doyururken bir yandan da daha sağlıklı bir sisteme sahip olur.

İçindekiler:

Kurutulmuş Kuzu Eti Proteini, Hidrolize Tavuk Ciğeri Proteini, Mısır, Mısır Proteini, Pirinç, Bezelye Unu, Bira Mayası, İrmik Altı Unu, (yada buğay), Tavuk Yağı, Balık Yağı, Mineraller, Vitaminler, Yucca, Karides Unu, Nükleotit Maya Proteini, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler

Analitik Bileşenler:

Protein % 30, Yağ İçeriği % 14, Ham Kül % 6, Ham Selüloz % 3, Omega-6 % 3.8, Omega-3 % 0.55,

İlaveler:

Vitamin A (E672) 12500 IU/Kg, Vitamin D 1000 IU/Kg, Vitamin E 80 Mg/Kg, Vitamin C 120 Mg/Kg, Taurin 1200 Mg/Kg, Bakır (sülfat olarak) 10 Mg/Kg, Çinko (sülfat olarak) 50 Mg/Kg, Çinko (şelat olarak) 10 Mg/Kg, Manganez (Sülfat olarak) 18 Mg/Kg, Selenyum (selenit) 0.12 Mg/Kg

Ab onaylı antioksidanlar.

Diğer Özellikler
Stok Kodujung0003
Markajungle
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8681299604432

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.