Jungle Tavuklu ve Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Jungle Tavuklu ve Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 KG


Karışık Aromalı Lezzet

Jungle Kedi Maması lezzetini balık ve tavuktan almaktadır. Bu karışık lezzeti sayesinde kediniz mamasını severek ve iştahla yer. Aynı zamanda özel damak tadına sahip kediniz varsa bile bu mamayı tercih edebilirsiniz.


Dengeli Beslenme

İçeriğindeki besinlerin ideal oranı sayesinde Jungle Kedi Maması kedinizin dengeli bir şekilde beslenmesi için idealdir. Bu sayede daha sağlıklı çalışan bir sisteme sahip olur ve tüm besin ihtiyacını ideal olarak karşılar.


Omega 3 ve Omega 6 İçeriği

Jungle Kedi Maması Omega 3 ve Omega 6 bakımından zengin olduğu için kedinizin deri ve tüy sağlığının gelişmesini destekler. Bu sayede kedinizin derisinde deformasyon meydana gelme riski azalır ve daha parlak, ipeksi, canlı tüylere sahip olur.Vitamin ve Mineral İlavesi

Kedinizin daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olması için Jungle Kedi Maması vitamin ve mineral içeriğine sahiptir. Aynı zamanda bu sayede kediniz hastalıklara karşı daha dirençli kalarak daha sağlıklı olur.


Taurin Desteği

İçeriğindeki taurin maddesi sayesinde Jungle Kedi Maması kedinizin kalp, damar ve göz sağlığının gelişmesini sağlar. Bu sayede kediniz mamasını yiyerek karnını doyururken bir yandan da daha sağlıklı olur.


Kullanım Yaşı ve Irk

Jungle Kedi Maması 1 ? 7 yaş aralığındaki tüm yetişkin kediler için uygundur. Aynı zamanda tüm ırklara uygun olarak formüle edilmiştir. Bu sayede birden fazla yetişkin kediniz için ortak kullanım yapabilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodujungle0005
Markajungle
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8681299601882

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.