Molly Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 15 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Ürün Detayları

Molly Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 15 KG

 


Sağlıklı Büyümeyi Destekler

Birkaç haftayı doldurmuş olan kedilere tavsiye edilebilir. Yavru kediler bilindiği üzere çok hızlı bir şekilde büyümektedir. Sadece birkaç haftalık periyotlarda bile bu büyüme gözlemlenebilir. Molly yavru kedi maması gönül rahatlığıyla tüketilebilir.


İdeal Bir Metabolizma

Tüm organları nitelikli bir şekilde çalışan kedilerin kas ve kemik gelişimi sağlıklı bir şekilde gerçekleşecektir. Bu sayede kediniz yetişkinlik mertebesine çok daha güvenli bir şekilde erişir. Özel bir formül söz konusu olduğu için kedilerin temel ihtiyaçları rahatça karşılanır.


Dengeli Mineral Miktarı

Metabolik faaliyetlerin olmazsa olmazı şeklinde kabul edilen mineraller sayesinde kedinizin hücreleri nizami bir şekilde çalışır. Böylece minik dostunuz pek çok hastalıktan korunabilir.Sağlıklı Tüyleri Destekler

Omega 3 ve Omega 6 olarak isimlendirilen yağ asitleri sayesinde kedinizin derisi ve tüyleri nitelikli bir şekilde beslenebilir. Parlak tüyler aynı zamanda sağlık belirtisidir. Kediniz için yatırım yaparak onun daha iyi görünmesine aracı olabilirsiniz.


Yararlı Bakterileri Destekler

Kedilerin bağırsaklarında çeşitli bakteriler bulunur. Bunların büyük bir kısmı iyi huylu bakterilerdir. Sindirimin daha kolay gerçekleşmesine aracı olan bu bakteriler sayesinde kedinizin sindirim sistemi çok daha düzgün bir şekilde çalışır.


Bol Miktarda Protein

%38 oranında bir protein miktarına sahiptir. Yavru kediler için ideal kabul edilen bu oran sayesinde kedinizin büyüme hızı desteklenir. Molly yavru kedi maması ile kedinizi beslerken ona aynı zamanda su vermeniz tavsiye edilir.

Diğer Özellikler
Stok Kodumoll1101
MarkaMolly
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8680542870129

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.