Mystic Az Tahıllı Yetişkin Mini Kuzulu Köpek Maması 15 Kg

Görsel 1
patipuan : 6.167
Fiyat:
800,00 TL
İndirimli Fiyat (%7,5) :
740,00 TL
Kazancınız 60,00 TL
Sınırlı Sayıda

Mystic Düşük Tahıllı Kuzu Etli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 15 KG


Hassas Köpekler için İdeal Mama

Ürün üretiminde tahıl miktarı düşük tutularak hassas köpekler için de tercih edilebilir olan bir mama hazırlanmıştır. Ürünün kuzu eti ve sebze ağırlıklı içeriği, sağlıklı ve lezzetli bir mama ortaya çıkarmıştır.


Zengin Omega 3 ve Omega 6 İçeriği

Omega 3 ve Omega 6 yağ içeriği yönünden zengin olan ürün, köpeklerinizin gelişimini desteklemekte ve köpeğinizin parlak tüylere sahip olmasını sağlamaktadır.


Köpekleriniz için Tam ve Dengeli Beslenme

Ürün içeriğinde taze kuzu etinin yanı sıra kurutulmuş kuzu eti de kullanılarak ürünün ham protein değerleri yükseltmiştir. Kahverengi pirinç, bezelye, nohut ve patates gibi besinlerle içerik zenginleştirilerek tam ve dengeli bir beslenme imkanı sunulmuştur.Zengin Besin Değerleri

Ürün %26 oranında ham protein, %14 oranında ise yağ içeriğine sahiptir. Ürün içerisine yer alan sebzeler, ürünün vitamin ve mineral değerlerini yükseltmiştir.


Küçük Irk için Özel Olarak Üretildi

Ürün küçük ırk olan yetişkin köpekler için özel olarak üretilmiştir. Üretimde köpeklerin çene ve ağız yapısının dikkate alınmış olması, köpeklerinizin rahatlıkla mamalarını tüketebilmesini sağlamaktadır.


FMIS ile Mükemmel Lezzet

Ürün üretiminde sıvılaştırılmış taze enjeksiyon sistemi (FMIS) kullanılarak üretim yapılmıştır. Bu sayede ürünün sindirilebilirlik oranı %99'a çıkarılmış ve ürün içerisine et lezzeti homojen bir şekilde dağıtılmıştır. Bu sayede köpekler için mükemmel mama lezzeti ortaya çıkarılmıştır.

Diğer Özellikler
Stok Kodumys514
MarkaMystic
Stok DurumuVar
8681692500041

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.