N&D Bal Kabaklı Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Tahılsız Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Ürün Detayları

N&D Bal Kabaklı Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Tahılsız Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7 KG


Hayvansal ve Bitkisel İçerik

N&D Bal Kabaklı Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Yetişkin Köpek Maması %60 hayvansal içerikten, %40 meyve, sebze ve minerallerden oluşmaktadır. Bu sayede karışık içeriği ile oldukça lezzetli bir tada sahiptir.


Doğal Koruyucu Maddeler

Tamamen doğal koruyucu maddeler içeren N&D Bal Kabaklı Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Yetişkin Köpek Maması kimyasal koruyucular içermediğinden köpeğinizin sağlığını tehdit etmez. Bu sayede güvenle tercih edebilirsiniz.


Metabolizma ve Damak Tadına Uygun

N&D Bal Kabaklı Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Yetişkin Köpek Maması, bütün küçük ırk köpeklerin metabolizmasına ve damak tadına uygun bir şekilde formüle edilmiştir. Bu sayede köpeğiniz mamasını yerken kolay sindireceğinden ve iştahla doyacağından emin olabilirsiniz.Uzun Süreli Kullanım

1 ? 7 yaş aralığındaki tüm küçük ırk köpekler N&D Bal Kabaklı Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Yetişkin Köpek Mamasını yiyebilir. Bu sayede köpeğinizin yaşı büyüdükçe sürekli mama değiştirmenize gerek kalmaz.


Kalsiyum ve Fosfor Oranı

%1.30 kalsiyum ve %0.90 fosfor içeriği sayesinde N&D Bal Kabaklı Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Yetişkin Köpek Maması köpeğinizin ağız ve diş sağlığını korur. Aynı zamanda daha güçlü kemik yapısına sahip olmasını sağlar.


Antioksidan İçeriği

Doğal kökenli zengin tokoferol özü içerikli antioksidan sayesinde N&D Bal Kabaklı Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Yetişkin Köpek Maması köpeğinizin hücrelerine zarar gelmemesini sağlar ve daha sağlıklı olmasında etkili olur.

Diğer Özellikler
Stok Kodundkpk004
MarkaN&D
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8010276033642

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.