N&D Kuzu Etli Balkabaklı ve Yabanmersinli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 5 KG

Ürün Detayları

N&D Kuzu Etli Balkabaklı ve Yabanmersinli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 5 KG


Lezzetli Aroma

Kuzu etli, balkabaklı ve yaban mersinli özel formülü sayesinde oldukça lezzetli bir mama olmaktadır. Bu nedenle kedinizin son derece seveceği türden bir besin olur ve onun damak zevkine hitap ederek çok daha keyifli bir beslenme gerçekleştirebilmesine olanak sağlar.


Yaş Grubu

Kedi Maması Yetişkin kediler için özel olarak üretilmiş olmaktadır. Bu nedenle kedinizin yetişkin olması durumunda kullanım gerçekleştirmenizde herhangi bir problem olmamaktadır.


Kısırlaştırılmış Kediler İçindir

Kısırlaştırılmış kediler için özel olarak üretilmiş olmasından dolayı kısır kedinizin sağlıklı bir biçimde beslenebilmesine imkân sağlamaktadır. Bu sayede içerisinde yer alan bileşenlerin oranları da kısır kediniz için ayarlanmış olmasından dolayı kilo gibi problemler ile karşılaşmanız mümkün olmaz.Sağlığa Zarar Vermez

Üretiminde herhangi bir zararlı bileşen bulunmamaktadır. BU nedenle kedinizin kullanım gerçekleştirmesinin ardından herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşması mümkün olmamaktadır.


Cilt ve Tüy Sağlığını Korur

Kullanımına başlanmasının ardından geçen kısa bir süre içerisinde kedinizin tüylerinde gözle görülür değişimi fark edebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu nedenle eski ve yıpranmış olan tüylerin yerini çok daha sağlıklı ve parlak olan bırakması söz konusu olur


Sindirimi Destekler

Özenle hazırlanmış olan formülü sayesinde kedinizin sindirim sistemine herhangi bir zarar gelmesi mümkün olmamaktadır. Bu nedenle kedinizin sağlıklı bir biçimde beslenebilmesi ve herhangi bir hazımsızlık çekmesi mümkün olmamaktadır.

Diğer Özellikler
Stok Kodundkpk003
MarkaN&D
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8010276040244

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.