N&D Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Düşük Tahıllı Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7 KG

Ürün Detayları

N&D Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Düşük Tahıllı Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7 KG


Besleyici ve Kuvvetlendirici Doğal İçerik

Kuzu etinin lezzeti ve yüksek proteini ile yaban mersininden gelen vitamin desteğini birleştiren N&D Kuzu Etli ve Yaban Mersinli köpek maması, köpeğinize güvenle verebileceğiniz doğal ve taze içeriğe sahiptir.


Küçük Irklara Özel Sindirim Kolaylığı

Sindirim zorluğu çeken küçük ırk köpeklere her yemekten sonra rahatlık verir. Katı dışkı oluşumuyla kolaylıkla sindirim ve dışkılama sağlar.


Günlük Enerji İhtiyacını Karşılamada Etkili

Hareketi çok seven yetişkin küçük ırk köpeklerin günlük enerji ihtiyacını karşılayacak özel besin içeriğine sahiptir. Protein, yağ ve karbonhidrat dengesi özel olarak ayarlanmıştır.Sağlıklı ve Uzun Ömürlü Yaşam Avantajı

Uzman veterinerlerin tavsiye ettiği N&D Kuzu Etli ve Yaban Mersinli köpek maması, küçük ırk yetişkin köpeklere sağlıklı ve uzun yaşam avantajı sunar. Düzenli beslenerek köpeğinizin sizinle uzun yıllar geçirmesini sağlayabilirsiniz.


Bağışıklığı Güçlendiren Lifli Yapı

İçeriğinde zengin besin takviyesi barındırır. Küçük ırk köpekler için özel olarak hazırlanan N&D Kuzu Etli ve Yaban Mersinli köpek mamasında düşük tahıl ve yüksek lif içeriği bulunur. Bu sayede köpeklerin bağırsak florasındaki faydalı bakteriler zenginleştirilerek, köpeğinizin hastalıklara karşı direnç kazanması sağlanır.


Parlak ve Canlı Tüy Oluşumu

Düzenli kullanımda küçük ırk köpeklerin daha parlak ve daha canlı tüylere sahip olmasını sağlar. Bu ırklarda sık görülen alerji ve kaşıntı problemlerini engeller .

Diğer Özellikler
Stok Kodundminaz001
MarkaN&D
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8010276035097

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.