N&D Pumpkin Tahılsız Bal Kabaklı Bıldırcın Etli ve Narlı Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG

Ürün Detayları

N&D Pumpkin Tahılsız Bal Kabaklı Bıldırcın Etli ve Narlı Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG


Yetişkin Dönem

Yetişkin dönemde bulunan kedilerinizin, bulundukları döneme özel beslenme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış özel mama içeriği tüm ırk kediler için de uygunluk gösterir. 1 yaşını geçmiş kediler için hazırlanmıştır.


Yüksek Protein İçeriği

Kedinizin gelişme ve büyüme dönemi göz önünde bulundurularak hazırlanmış yüksek protein içerikli yapısı sayesinde, kedinizin kas kütlesi korunmak suretiyle güçlü bir kas sistemine sahip olmasına yardımcı olur.


Seçici Kediler

Farklı besin maddelerinin bir araya getirilmesi ile hazırlanan mamanın zengin içeriği sayesinde kedinizin severek tüketeceği bir mama haline gelecektir. Mama konusunda çok seçici davranan kediler için özel olarak hazırlanmıştır.Tahılsız İçerik

Tahıl alerjisi bulunan, hassas yapısı sebebiyle tahıl tüketemeyen ya da tahıllı mama tüketiminden hoşlanmayan kediler göz önünde bulundurularak hazırlanmış özel tahılsız içeriği sayesinde kedilerinizin güvenle ve severek tüketimleri için oldukça uygundur.


Parlak ve Yumuşak Tüyler

İçerdiği omega 3 ve omega 6 yağ asitlerinin yanı sıra vitamin ve mineral yönünden oldukça zengin bir mama olması sebebiyle kedinizin deri sağlığını destekler. Olası deri rahatsızlıklarını önlemenin yanı sıra kedinizin parlak, sağlıklı ve yumuşak tüylere sahip olmasına yardımcı olur.


Taze ve Doğal

Tamamen taze ve doğal ham maddeler kullanılarak hazırlanmış olan mama, kedinizin genel sağlığını tehdit eden herhangi bir katkı maddesi barındırmaz. GDO içermez.

BİLEŞİMİ : Taze bıldırcın eti (%30), kurutulmuş bıldırcın eti (%28), bezelye nişastası, tavuk yağı, kurutulmuş balkabağı (%5), kurutulmuş tam yumurta, taze ringa balığı, kurutulmuş ringa balığı, balık yağı(ringa balığı), kurutulmuş havuç,kurutulmuş yonca, inulin, fruktooligosakkaritler, maya özü (mannan- oligosakkarit kaynağı), kurutulmuş nar (%0, 5), kurutulmuş elma, kurutulmuş ıspanak, fisilyum (%0.3), kurutulmuş tatlı portakal, kurutulmuş yaban mersini, sodyum klorür, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü (%0.2), glukozamin, kondroitin sülfat.

ANALİTİK BİLEŞENLER: Ham protein %44.00; ham yağ %20.00; ham lif %1.80; nem %8.00; ham kül %8.70; Kalsiyum %1.50; Fosfor %1.30; Omega?6 %3.30; Omega?3 %0.90; DHA %0.50; EPA %0.30; Glukozamin 1200mg/kg; Kondroitin sülfat 900mg/kg.

Diğer Özellikler
Stok Kodundkd005
MarkaN&D
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8010276035387

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.