Orijen Fit & Trim Kilo Kontrolü için Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 11.4 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ürün Detayları

Orijen Fit & Trim Kilo Kontrolü için Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 11.4 KG


Kilo Kontrolü Sağlayan Günlük Besleyici Köpek Maması

Tahılsız özel formülü sayesinde sağlıksız ve dengesiz beslenerek kilo almaya müsait köpekler için kilo kontrolü sağlayacaktır. Günlük taze olarak besleyiciliği yüksek sağlıklı doğal hayvansal ve bitkisel gıdalar.


Sınırlandırılmış Yağ ve Karbonhidrat Dengesi

Köpek sağlığının korunması için içeriğinde köpeğin sadece ihtiyacı kadar sınırlı karbonhidrat ve yağ dengesinin sunulduğu ve bal kabağı, elma gibi lezzetli lifli özel karşımı optimum faydayı sağlayacaktır.


Dengeli ve Sağlıklı Beslenmeyi Olumlu Etkiler

Sağlıklı lezzetler sunarak köpeğinizin severek tüketmesini sağlar ve doyurucu özelliği ile dengeli beslenme alışkanlığı oluşturulmasına katkı sağlar.Köpeğinizin Bağışıklık Sistemini Güçlendirir

Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde fayda sağlayan mineral ve vitamin desteği ile hastalıklara karşı köpeğinizin vücut direnci her zaman maksimum seviyede kalır. Olası hastalıkları ise kısa sürede atlatır ve yaşam kalitesi artırılır.


Köpeğinizin İdeal Kilosunda Kalmasını Sağlayın

Hızlı kilo almaya yatkın köpeklerin ideal kilosunda kalmasını sağlamak için özellikle tahılsız olarak geliştirilen özel taze içeriği yüksek besin değeri ile en sağlıklı beslenme şeklini sunar. Köpeğiniz daima ideal kilosunu korur.


Sindirim Sisteminin Düzenlenmesine Katkı Sağlar

Sindirim sitemine yardımcı olur ve geliştirilmiş doğal kilo almayı önleyen içeriği sayesinde keyifli bir yemek sonrasında dışkılama ve sindirim sorunlar giderilir.

Diğer Özellikler
Stok Koduorj00150
MarkaOrijen
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0064992181710

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.