Orijen Orjinal Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 17 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Orijen Tundra Etli Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1.8 KG
350,00 TL
313,00 TL
%10,6

Orijen Orjinal Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 17 KG

 


Zengin Protein İçeriği

Ürünün formülü protein bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. %38 oranında bulunan zengin protein içeriği yetişkin köpekleriniz ihtiyaç duyduğu günlük protein miktarını fazlasıyla karşılar. Üstelik içeriğindeki özel bileşenlerden kaynaklı olarak bu köpek mamasında bulunan protein zengin ve besleyicidir.


Tüm Irklar İçin Uygun

Küçük ya da büyük ırk fark etmeksizin her cins köpeğiniz için Orijen Orijinal Yetişkin Köpek Maması ürününü kullanabilirsiniz. Ürünün özel olarak geliştirilen formülü bütün kırıklardaki köpeklerin ağız – diş yapılarına ve beslenme alışkanlıklarına uygun olacak şekilde geliştirilmiştir.


Düşük Karbonhidrat

Düşük bir karbonhidrat oranına sahip olan Orijen Orijinal Yetişkin Köpek Maması içerdiği %19 oranında karbonhidrat seviyesi ile köpeklerinizin ihtiyaç dışı karbonhidrat tük etmesinin önüne geçmektedir.


Gelişimi Destekler

Protein, karbonhidrat ve diğer bileşenler ürünün içerisinde dengeli bir şekilde formüle edilmiştir. Bu dengeli formülü sayesinde yetişkin köpeklerinizin sağlıklı gelişimine destek sağlar. Yetişkin köpeklerinizin gelişimi esnasında duyduğu bütün besin ihtiyaçlarını karşılayacak bileşenlere sahiptir.


Köpeğinizin Damak Tadına Uygun

İçerdiği tavuk ve ciğer içeriklerinin yanı sıra diğer bileşenleri ile birlikte de köpekleriniz için lezzetli Bir yetişkin köpek mamasıdır. Zor beğenen köpeklerin dahi ağız tatları için uygun bir formüle sahiptir.


Taze İçeriği

Ürünün içeriğinde bulunan etlerin üçte ikisi tazedir. Bu etlerin üzerinde ise herhangi bir şekilde koruyucu madde bulunmaz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000154
MarkaOrijen
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.