Orijen Regional Red Sığır Etli Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 11.4 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Orijen Regional Red Sığır Etli Tahılsız Yetişkin Köpek Maması 11.4 KG

 


Tüm Yaş Grupları için Üretildi

Ürün her yaş grubu köpek için uygun olarak hazırlanmıştır.


Tahılsız İçeriği ile Alerjiye Neden Olmaz

Ürünün içeriğinde tahıl ve tahıl grubu karbonhidratlar kullanılmamıştır. Ürünün bu özelliği, tahıl alerjisi olan köpekler için de ideal bir mama olmasını sağlamaktadır.


Zengin Besin Değerleri

Ürün %38 oranında protein, %18 oranında ise yağ içermektedir. Kırmızı et, sardalya balığı ve yumurta ile zenginleştirilen içerik, köpeklerinizin günlük ihtiyaç duyduğu besin değerlerini alabilmesine imkan tanımaktadır. Çiğ et kullanımının ağırlıklı olduğu üründe, protein değerlerinin arttırılması amacıyla kurutulmuş et kullanılarak besin değerleri arttırılmıştır.Kırmızı Et İçeriği ile Mükemmel Lezzet

Ürünün içeriğinde angus sığırı eti, yaban domuzu eti, bizon eti, kuzu eti, sığır ciğeri ve sığır işkembesi bulunmaktadır. Zengin kırmızı et çeşitliliği, mama konusunda seçici olan köpekler için dahi ideal bir seçenek olmasını mümkün hale getirmiştir.


Her Büyüklükteki Köpek İçin

Ürün her yaştan köpeğe olduğu gibi her büyüklükten köpeğe de hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Dev ırk, büyük ırk veya orta ya da küçük ırk fark etmeksizin tüm büyüklükteki köpeklere uygundur.


Kan Şekeri Düzeyini Dengeler

Ürünün formülü, köpekler için gereksiz karbonhidratları azaltmaya yönelik olarak belirlenmiştir. Bu sayede köpeğinize ihtiyaç duyacağı besinler sağlanmakta ve bağışıklık sistemi kuvvetlendirilmektedir. Zararlı karbonhidratların azaltılması, köpeğinizin şeker hastalığına yakalanma riskini de minimum seviyeye indirmektedir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000146
MarkaOrijen
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.