Orijen Six Fish Tahılsız Balıklı Yetişkin Köpek Maması 2 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Orijen Six Fish Tahılsız Balıklı Yetişkin Köpek Maması 2 KG

 


Lezzetli ve Besleyici Kuru Mama

Bol miktarda eklenmiş ve yavaş yavaş dondurularak kurutulmuş ciğer içeriği aroma ve lezzetliliği doğal yoldan artırarak yetişkin köpeğinizin iştahını açar. Köpeğinizin uzun ömürlü ve sağlıklı yaşama sahip olmasını destekler.


Parlak Tüyler ve Canlı Deri Görünümü

Köpeğinizin canlılığının dışa vuran sembolü olan tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını sağlamak üzere EPA ve DHA açısından zengindir. İçinde tahıl bulunmayan ve karbonhidrat oranı düşük Orijen 6 Fish yetişkin köpek maması oldukça faydalıdır.


Enfeksiyonlara Karşı Tam Koruma

Deniz kaynaklı taze omega 3 esansiyel yağ asitleri ile lezzetlendirilmiş içeriğinde ayrıca MOS ve FOS probiyotiklerini barındırır. Faydalı bakterilerin köpeğinizin bağırsak florasına tutunmasını sağlayarak, köpeğinizi mevsimsel koşullara ve enfeksiyonlara karşı bağışıklığını güçlendirir.İdeal Kilo Koruması ve Besin Takviyesi

En iyi fiziksel kondisyonu sağlamak için içerdiği enerjinin %36’ını proteinden, %22’sini meyve ve sebzelerden ve %42’sini yağdan elde eder. Düzenli kullanımda köpeğinizin uzun ve sağlıklı yaşam sürmesine destek olurken her zaman ideal kilosunda kalmasını sağlar.


Kolay Sindirilebilir Kuru Mama

Altı cins taze dondurulmamış ve insan tüketimine uygun doğal olarak yakalanan yöresel balıklar içerir. Coho ve Sockeye somonu, Lake whitefish, Göl Alabalığı, Kuzey Walleye, Tatalısu Morina Balığı ve Ringa Balığı içeriğiyle kolay sindirilebilir özelliktedir.


Kas ve Kemik Gelişimini Destekler

6 Zengin protein kaynağı sayesinde köpeğinizin kas ve kemik gelişimini destekler.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000137
MarkaOrijen
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.