Pedigree Biftekli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Kuru Köpek Maması 15 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Pedigree Biftekli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Kuru Köpek Maması 15 KG


Bağışıklık Sistemi Sağlığını Koruma

Sahip olduğu E vitamin içeriği ile köpeğinizi beslerken bağışıklık sistemi sağlığını destekleyebilmenize olanak tanır. E vitamin içeriği ile köpeğinizin hastalıklara karşı daha dirençli bir yapıya sahip olmasını sağlayabilirsiniz.


Deri Ve Tüy Sağlığını Koruma

Sahip olduğu doğal ayçiçeği yağ ve çinko içerikleri ile köpeğiniz beslerken daha sağlıklı bir deriye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Çinko içerik ile köpeğinizin deri sağlığını desteklerken, dökülme problemine dirençli parlak tüylere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.


Kolay Sindirim İmkanı

İçeriğinde yer alan suda çözünen lifler ile köpeğiniz beslerken sindirim sistemi sağlını destekleyebilirsiniz. Suda çözünen lif içerikleri ile köpeğiniz için kolay sindirilir bir gıda formülünü beslenme alışkanlığına ekleyebilir, kabızlık problemini engelleyebilirsiniz.Ağız Sağlığını Koruma

İçerisinde yer alan özel kıtır parçalar ile köpeğinizin diş ve eti hijyenine katkıda bulunur.Özel kıtır parçaları ve zengin vitamin içeriği ile köpeğiniz beslerken diş ve diş eti sağlığını koruma altına alabilirsiniz.


Kas Kütlesini Koruma

Sahip olduğu ideal protein ev yağ dengesi ile köpeğiniz beslerken kas kütlesini koruyabilmenize imkan sağlar. Protein içeriği ile köpeğinizin yüksek oranda kontrolsüz kilo alımı probleminin önüne geçebilmenize imkan sağlar.


Kalp Sağlığını Destekleme

Sahip olduğu zengin E vitamin içeriği ile köpeğiniz beslerken kalp sağlığını destekleyebilmenize imkan sunar. E vitamin ile damar tıkanıklık risklerini azaltırken, köpeğinizi sağlıklı şekilde besleyebilmenize olanak tanır.

Köpek Mamasının İçeriği; Tahıllar, et ve et ürünleri (kırmızı, kahverengi parçacıklar % 4,00 biftek, bej rengi parçacıklar % 4,00 kümes hayvanları eti), bitkisel yağlar (% 0,50 ayçiçek yağı, % 0,25 balık yağı içerir), mineraller, sebze kaynaklı ürünler (% 2 kurutulmuş pancar küspesi) .

Köpek Maması Analizi; Ham protein % 21,00, ham yağ % 13,00, ham kül % 8,00, ham selüloz % 2,00, omega 6 yağ asitleri % 2,6, omega 3 yağ asitleri % 0,2, vitamin A 13,500 IU/kg, vitamin D3 1475 IU/kg, vitamin E 275 mg/kg, bakır sülfat penhidrat 16,9 mg/kg, magnezyum sülfat monohidrat 235 mg/kg, potasyum iyodür 1 mg/kg, çinko sülfat monohidrat 450 mg/kg.

Diğer Özellikler
Stok KoduPEG01
Markapedigree
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
5900951019845

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.