Pro Plan Delicate Hindi Etli Konserve Yetişkin Kedi Maması 24 x 85 G

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ürün Detayları

Pro Plan Delicate Hindi Etli Konserve Yetişkin Kedi Maması 24 x 85 G


Lezzetli İçerik

Besleyici bir yapıya sahip kedi maması sayesinde yetişkin kediler beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamanın keyfine varabilir. En sevdiği tatlardan oluşan kedi maması yetişkinler için adeta bir ziyafete dönüşür.


Eksiksiz Öğün

Tam bir beslenme rutini oluşturan kediler kendilerine özel mama ile düzenli beslenerek sağlıklarını koruyabilir. Gelişmiş formülü sayesinde eksiksiz bir öğün oluşturan kedi maması sayesinde hayvan severler ek bir gıda temin etmek zorunda kalmaz.


Sindirimi Kolay

Bağırsak florasına olumlu katkılar sunan kedi maması sayesinde kediler canlılığını korur ve daha aktif bir yaşam sürebilir. Dışkılama sorunlarını ortadan kaldıran bitkisel formülü ile kediler huzurla mamalarını tüketebilir.Vücudu Geliştirir

Kas ve kemik yapısına olumlu katkıları bulunan kedi maması, zaman bağlı kemik erimesi gibi sorunları asla yaşatmaz. Bu sayede yetişkin kediler sahipleri ile daha kaliteli vakit geçirerek keşfetme duygularını dilediği gibi kullanabilir.


Daha Canlı Tüyler

Her gün enerji dolu olan kediler özel mamaları sayesinde daha parlak ve canlı tüylere sahip olabilir. Tüy dökme zamanında kedilere sağlık sunan vitamin desteği sayesinde her zaman vücut yapısı üstün bir şekilde korunabilir.


Bağışıklığı Artırır

Hastalıklara karşı vücudun direncini artıran kedi maması ile yetişkin kediler daha uzun bir yaşam sürebilir. Yetişkinlerin bakımını ve sağlığını eksiksiz bir şekilde koruyan kedi maması ile bağışıklık artırılabilir.

İçindekiler
Et ve hayvansal türevler (%14'ü hindi eti), yağlar, mineraller, bitkisel türevler, çeşitli şekerler

Katkı MaddeleriBitkisel Katkılar:IU/kg: Vit A:1460; Vit D; 204; mg/kg, demir sülfat monohidrat: 54 Kalsiyum iyodat anhidre: 0,80 Bakır sülfat pentahidrat 5,2; Mangan sülfat monohidrat ;75; Çinko süfat monohidrat 96, Koruyucular

Analiz Değerleri Protein %11, Yağ İçeriği %8.8, İnorganik Madde %2.7, Ham Selüloz %0,05, Nem %76

Diğer Özellikler
Stok Koduproyaş0003
MarkaPurina
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
322227018992724

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.