Pro Plan Derma Plus Somonlu Tüy Yumağı Önleyici Yetişkin Kedi Maması 10 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ürün Detayları

Pro Plan Derma Plus Somonlu Tüy Yumağı Önleyici Yetişkin Kedi Maması 10 KG


1-7 Yaş Arası Kullanıma Uygun

Ürünün kullanımı 1 yaşından 7 yaşına kadar olan kediler için uygundur. Ürün, bu nedenle düzenlenmiş bir içeriğe sahiptir. Bu yaş aralığındaki kedilerin sahip oldukları kas kütlesinin korunmasını ve yağ kütlesinin artmasının engellenmesine yardımcı olur. Yağ kütlesi artan kedilerde çeşitli kalp hastalıkları, hareketsizlik temelli sorunlar görülebilir. Bu ürün, meydana gelebilecek bu sorunları önler.


Sindirim ve Tüy Problemleri Olan Kedilere

Sindirim sorunu, tüy dökme ya da tüy yutma sorunları olan kediler için bu ürünün kullanımı uygundur. Sindirim sorunu yaşayan kedilerde ortaya çıkan tüy tükürme, yumak yutma sorunları için gerekli desteği verir. Kolay ve avantajlı bir kullanım imkanı sunar.


Bağırsak Faaliyetlerini Düzenleyen Formül

Bağırsak sorunları yaşayan kedilerde besinlerin sindirilmesi ve parazit oluşmasının sağlanması gerekir. Ürün, gerekli antioksidan desteğini sağlar. Antioksidan alımı, bağırsak fonksiyonlarını düzenler, daha sağlıklı bir emilim sunar.Kediniz İçin Kusursuz Destek

Kediniz söz konusu olduğunda tek başına kusursuz bir besin desteği sunacak ürün arıyorsanız, bu ürünü kullanabilirsiniz.


Lezzet Açısından Kusursuz Keyif

Ürün, kedinizin damak tadına hitap edecek tavuklu ve tahıllı bir içeriğe sahiptir. Bu nedenle kullanımı daha keyifli hale gelir.


Tüy Dökülmesine Vitaminli Çözüm

Vitamin ve mineral destekli içerik, tüy dökülmesi sorununun önüne geçer, daha parlak tüylere sahip olunmasını sağlar.

Diğer Özellikler
Stok Kodupro00142
MarkaProplan
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613036529235

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.