Pro Plan Duo Delice Biftekli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 2.5 KG-Yeni Ambalaj

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Pro Plan Duo Delice Biftekli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 2.5 KG

 

 

Küçük Irklar İçin İdeal

Yetişkin küçük ırklar için özel olarak geliştirilmiş olan bu özel formüle sahip mama, içinde bulunan sığır eti parçaları sayesinde hem daha lezzetli hem de daha yararlı bir beslenme sunmaktadır. En seçici köpeklerin bile hayır diyemedikleri bu özel ürün, rahat sindirim yapılması için geliştirilmiştir.


Daha Sağlıklı Büyüme

Köpeklerin daha sağlıklı büyüme ve gelişme göstermeleri için özel olarak formül edilmiş yapısı ile öne çıkan ürün zengin içeriği sayesinde küçük ırklarda sık görülen protein sorunlarına ve ihtiyaçlarına doğru yanıtlar veriyor. Özenli bir şekilde sığır etlerinden yapılmış olan ürün doyurucu ve geliştiricidir.


Kolay Sindirim

Sindirim sorunları köpeklerde ciddi rahatsızlıklara yol açabildiği için özel geliştirilmiş formülü sayesinde tüm küçük ırklar tarafından rahatlıkla sindirilecek özelliklere sahiptir. Böylece beslenmeye bağlı olarak görülecek sorunların önüne geçildiği gibi aynı zamanda da çok daha iştah açıcı lezzet sunulmaktadır.

 


Kolay Yenilir Yapı

Küçük ırka mensup köpeklerin ağız yapılarına uygun olarak tasarlanmış mama, böylece kroket ve hafif ezilmiş parçaların birlikteliğinden oluşarak köpeklerin yeme esnasında da hiçbir zorlukla karşılaşmamasını sağlıyor. Kolay yutulabilir olması her zaman daha fazla iştah açıcı oluyor.


Zengin İçerik

Sadece protein açısından değil aynı zamanda vitamin açısından da zengin olan mama böylece köpeklerin bağışıklık sistemlerinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi ile birlikte köpeğiniz her hastalığa karşı daha dirençli olacaktır.


Enerji Verir

Protein, vitamin ve Omega yağları bakımından zengin olan mama, bu sayede köpeğinizin tüylerinin parlak ve gür olmasını sağlarken aynı zamanda da zindelik kazandırarak her zaman çok daha enerjik olmasına katkı sunar.

Diğer Özellikler
Stok Kodudou005
MarkaProplan
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613034819758

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.