Pro Plan Liveclear Senior+7 Hindili Alerji Önleyici Yaşlı Kedi Maması 1400 G

Ürün Detayları

Pro Plan Liveclear Senior+7 Hindili Alerji Önleyici Yaşlı Kedi Maması 1400 G


Lezzetli Aroma

Kuru Mama Hindili bir aroma ile üretilmiştir. Bu nedenle kedinizin damak zevkine hitap eden bir tada sahip olmaktadır. Bu da kedinizin beslenme sürecinin çok daha keyifli bir hal almasına olanak sağlamaktadır.


Irk

Her ırka mensup olan kedilerin kullanım gerçekleştirebilmesi için uygun olmaktadır. Bu nedenle kedinizin ırkı ne olursa olsun kullanım gerçekleştirilmesinde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bu sayede kedinizin ırkına özel bir mama arama gereksinimi duymazsınız.


Yaş Grubu

Yaşlı kedilerin kullanım gerçekleştirmesi için uygun bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kedinizin yaşlanması ile birlikte bünyesinin zayıflaması durumunda onun bünyesinde herhangi bir alerjik durumun gözlenmesinin önüne geçen bileşenler ile üretilmiştir. Bu da yaşlı kedinizin çok daha sağlıklı olmasına imkân sağlar.Kısır Kedileri için Uygundur

Özenle hazırlanmış bir formüle sahip olmasından dolayı kedinizin kısırlaştırılmış olması durumunda onun hormonlarının düzenlenmesini sağlar. Böylelikle herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşılmadan kullanım gerçekleştirilebilmesine imkân sağlar.


Sağlıklıdır

İçerisinde herhangi bir kimyasal bileşen bulunmamaktadır. Bu nedenle tüketimi ile birlikte kedinizin sağlığında herhangi bir bozulma etkisi ile karşılaşılması mümkün olmaz. Bu da son derece sağlıklı bir beslenebilme imkânını kediniz ile buluşturur.


Cilt ve Tüy Sağlığını Korur

Kedinizin cildinin ve tüylerinin sağlığının korunmasına olanak sağlar. Bu nedenle kullanımı ile birlikte geçen kısa bir süre içerisinde kedinizin tüylerindeki değişimi fark edebilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodulive0001
MarkaPro Plan
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613287232731

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.