Pro Plan Medium Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 12 KG-Yeni Ambalaj

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Ürün Detayları

Pro Plan Medium Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 12 KG


Besin İhtiyacını Tam Karşılama

Pro Plan Medium Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması, yavru köpeğinizin tüm besin ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmiştir. Böylece yetişkinlik dönemine daha sağlıklı geçiş yapmasını sağlar.


Kas Gelişimine Mükemmel Destek

% 28 gerçek tavuk eti, optimize edilmiş protein ve kalori oranı ile Pro Plan Medium Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması köpeğinizin kas yapısının sağlığını korur. Aynı zamanda Kolostrum?un doğal antikorları ile bağışıklık sistemini güçlendirir.


Yüksek Sindirim Değeri

Protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde Pro Plan Medium Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması yüksek sindirilebilir bir özelliğe sahiptir. Yüksek sinirim sayesinde gaz ve dışkılamada azalma olur.Anne Sütü Koruması

DHA maddesi içermesinden dolayı anne sütünde bulunan görme ve beyin fonksiyonlarında gelişimi destekler. Böylece köpeğiniz anne sütünden kesildikten sonra bağışıklık sisteminde herhangi bir sıkıntı meydana gelmez.


Ağız ve Diş Sağlığı

İçeriğinde bulunan doğal glukozamin kaynağı sayesinde köpeğinizin kemik ve eklem gelişimine katkı sağlar. Aynı zamanda diş ve diş etinde oluşan plak ve tartarların birikimini azaltarak ağız ve diş sağlığını korur.


Parlak ve Sağlıklı Tüy

E vitamini, Omaga 3 ve Omega 6 yağ asitleri içerdiği için Pro Plan Medium Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması köpeğinizin daha parlak ve sağlıklı tüylere sahip olmasını sağlar.

Diğer Özellikler
Stok Kodupro0181
MarkaPro Plan
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613035214767

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.