Pro Plan Optisenses Somonlu ve Prinçli Yetişkin Kedi Maması 3 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Ürün Detayları

Pro Plan Optisenses Somonlu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 3 KG


Gerçek Protein

Pro Plan yetişkin kedi maması, gerçek somon eti bulunan içeriği ile kaliteli protein kaynağıdır. Kedinizin günlük protein ihtiyacını karşılar ve yetişkin kedilerin ihtiyaç duyduğu bütün bileşenleri içerir.


Lezzetli İçerik

Pirinçli kedi maması, kedilerin severek tükettiği besin gruplarından oluşturulur. Somon etinin karbonhidrat, vitamin ve yağlarla birleştirilmesiyle üretilir ve kediniz için hayır reddedemeyeceği bir yemek olur. Kedinizin mamaya alışması için günlük beslenme rutinlerine ilave etmeniz yeterlidir.


Parlak Tüyler

Kedi maması, içinde yer alan sağlıklı vitamin ve mineraller ile kedinizin deri sağlığının korunmasına yardımcı olur. Kedinizin tüylerinin daha parlak ve yumuşak olmasını sağlarken mevsim dışı tüy dökülmelerinin de önüne geçer.Etkili Kilo Kontrolü

İçinde bol miktarda lif bulunan kedi maması, kedinizin tokluk hissinin daha uzun sürmesini sağlar. Beslenme sıklığını azaltır ve özellikle kilo almaya meyilli olan kısır kedilerin ideal kilolarını korumasını sağlar.


Sağlıklı Sindirim Sistemi

Pro Plan kedi maması, kedinizin bağırsak florasının korunmasını sağlar. Sindirim sisteminin normal işleyişine destek olur ve kedinizin hastalıklara karşı direnç geliştirmesini sağlar.


Güçlü İskelet

İçinde yüksek miktarda kalsiyum bulunan kedi maması, yetişkin kedilerinizin kemik erimesi gibi problemler yaşamasını engeller ve rahat bir yetişkinlik dönemi geçirmesini sağlar. Somondan elde edilen kaliteli protein, kedinizin kas sisteminin gelişmesine destek olur.

Somonlu Kedi Mamasının İçeriği;
Somon balığı (% 18,00), pirinç, mısır gluten unu, kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, hayvansal yağ, kurutulmuş yumurta, mineraller, kurutulmuş hindiba kökü, selüloz, sakatat, mayalar, balık yağı.

Proplan Somon Balıklı Kedi Mamasının Analizi;
Protein % 36,00, ham yağ % 16,00, ham lif % 2,50, inorganik madde % 7,50, vitamin A 37.000 IU/kg, vitamin D3 1200 IU/kg, vitamin E 670 IU/kg, vitamin C 160 mg, demir 81 mg, kalsiyum iyodat anhidre 2,00 mg, bakır 12 mg, mangan 38 mg, çinko 130 mg, sodyum selenit 0,12 mg, antioksidanlar.

Diğer Özellikler
Stok Koduproln0011
MarkaProplan
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613036508247

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.