Pro Plan Puppy Large Robust Tavuklu Büyük Irk Yavru Köpek Maması 12 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Pro Plan Puppy Large Robust Tavuklu Büyük Irk Yavru Köpek Maması 12 KG


Büyük Irklara Uygun İçerik

Ürün, sadece büyük köpek ırklarında kullanılabilmektedir. Büyük köpeklerde metabolizmanın yavaşladığı görülmektedir. Bu nedenle gereksiz beslenme veya besin değeri düşük mamaların kullanımı, büyük köpek ırklarında birden yağlanmaya neden olur. Ancak bu mama ile köpeğiniz için kusursuz bir seçim yapmış olacaksınız.


Hızlı Mama Geçişlerinde Kullanılabilme Avantajı

Ürün, mama geçişleri sırasında kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle mama değişikliğini kolaylaştırır ve köpeğinizin metabolizmasını olumlu etkiler.


Sindirim Sistemini Düzenleme Etkisi

Ürün ile küçük dostunuzun sindirim sisteminde meydana gelebilecek sorunları önceden çözebilirsiniz. Sindirim sisteminde bulunan bakteriler, gereksiz çoğalmaları durumunda sistemin bozulmasına neden olabilir. Bu durumda köpeğinizde hazım sorunları meydana gelebilir. Ancak bu ürün ile sindirim sorunlarının daha önceden önüne geçebilirsiniz.Enerji Kaynağı İçerik

Ürün, enerji kaynağı bir içeriğe sahiptir. Tavuk ve pirinç içerikli yapısı sayesinde köpeğinizin ihtiyacı olan enerjiyi ona sağlar.


A ve C Vitamini Desteği

Ürün, içeriğinde A ve C vitamini katkıları bulundurmaktadır. Bu sayede kullanımı sırasında sorunsuz bir şekilde hazmedilir. Aynı zamanda evcil dostunuzun bağışıklık sistemini güçlendirir.


Yağsız Vücut Kütlesi İçin Besleyici Bir Seçenek

Ürün, yağsız bir vücut kütlesi ortaya çıkarmada etkilidir. Bunun nedeni tamamen köpeklerin ihtiyacı olan besin maddelerini içermesidir. Gereksiz, hazmedilmeyecek ya da dostunuzun yağlanmasına neden olacak hiçbir içerik, bu üründe bulunmaz.


Diğer Özellikler
Stok Kodupro101
Markapurina
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613035120341

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.