Pro Plan Senior Somonlu +7 Yaşlı Köpek Maması 14 kg

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Pro Plan Adult Somonlu Orta ve Büyük Irk +7 Yaş Yaşlı Köpek Maması 14 KG


Hassas Dostlarınıza Uygun

Bünyesi diğer hayvanlara göre daha hassas olan yetişkin köpekler için ideal kabul edilebilir. Bazı köpeklerin metabolizması dış etkenlerden fazla etkilenmeye müsait olabilir. Bu hayvanların tüy dökme sorunları olabildiği gibi çeşitli sindirim problemleri de bulunur.


Lezzetli Bir Çözüm

İçinde yer alan somon ve pirinçten dolayı köpekler için epey lezzetli olarak kabul edilebilir. Epey özel bir formüle sahip olan bu mama köpeklerin bağırsaklarında bakterilerin dengeli bir biçimde çoğalmasına yardımcı olur. Bu bakterilerin önemli bir kısmı yararlı bakterilerdir.


Sadece Yetişkin Köpekler

7 yaşını doldurmuş olan köpekler için tavsiye edilir. İçeriği kuru olduğu için köpeklere mutlaka su takviyesi yapılmalıdır. Köpeklerin erişebileceği yerde su kabı bulundurmak epey makul bir karar olacaktır. Bu sayede minik dostlarınız diledikleri vakit su içebilir.Deri Hastalıklarına Uygun

İçindeki somon sayesinde Omega 3 yağ asidi açısından zengin olarak kabul edilebilir. Bu durum pek çok deri hastalığının hafifletilmesine yardımcı olur. Alerjik reaksiyonlar gösteren köpeklerin daha rahat bir yaşam sürmesini sağlar.


Besleyici Bir Formül

Makrobesinler arasındaki dengeyi başarılı bir şekilde sağlayan formülü aynı zamanda mikrobesinler açısından da epey zengindir. Köpeğin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri onlara sunar.


Kolayca Saklanabilir Paket

Kuru, serin ve böceklerin erişemeyeceği bir yerde saklanması koşuluyla herhangi bir bozulma söz konusu olmayacaktır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu400007
MarkaProplan
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613035123540

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.