Pro Plan Sterilised Adult 7+ Hindi Etli Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 3 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Ürün Detayları

Pro Plan Sterilised Adult 7+ Hindi Etli Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 3 KG


Kıl Yumağı Problemi Yok

Kedinizde kıl yumağı problemi görülebilir. Ancak Pro Plan ile beslenen kedilerde bu sorun ortadan kalkar. Çünkü mama içinde özenle hem lif hem de karbonhidrat kaynakları seçilmiştir. Kaliteli ve doğal bu kaynaklar kedinizi sağlık sorunlarından korur.


Harika Mama İçeriği

Pro Plan harika mama içeriğiyle tanışmanızın vakti geldi. Kurutulmuş yumurtadan, hindiba özüne, mısırdan şeker pancarı küspesine kadar kediniz için gerekli olabilecek her türlü besin maddesini bu mamada bulabileceksiniz.


Pro Pan ile Fit Kediler

Pro Plan tüketen kedilerde obezite ve buna bağlı gelişen sağlık sorunları olmuyor. Mama içinde yer alan besin maddeleri kedinizin iştahını tatmin ederek fazla yemenin önüne geçiyor.Hiç Hasta Olmayan Kediler

Pro Plan tüketen kedilerin bağışıklık sistemleri güçlü olacağından bu kediler hasta olmaz, sağlık sorunlarıyla uğraşmazlar.


Vitamin ve Minerallerle Desteklenen İçerik

Mama içeriği a vitamini, çinko, magnezyum, bakır ve iyot gibi yardımcı elementler ile desteklenmiştir.


Optimum Oranda İçerik

Mama içinde yer alan ham kül, kalsiyum, fosfor ve protein oranları optimum orandadır. Bu oranların kedinizin sağlığı için özel olarak ayarlanmıştır. Her ırktan kedi bu mamayı tüketerek sağlıklı kalmayı başarabilir.

Diğer Özellikler
Stok Koduprpln85
MarkaProplan
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613034989642

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.