Prochoice Pro 38 Kitten Kuzu Etli Yavru Kedi Maması 2 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Ürün Detayları

Prochoice Pro 38 Kitten Kuzu Etli Yavru Kedi Maması 2 KG


Yavru Kediler İçin Uygun

Tüm ırkların yavru kedileri için uygun bir mamadır. Sütten yeni kesilmiş kedi yavrularına direkt olarak verilebilir. İçerisinde herhangi bir şekilde bünyesine zarar verecek bir madde bulunmamakta olup hassas bünyesi için uygundur.


Dengeli Beslenme

Büyüme çağında bulunan kedinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi için anne sütünden ayrıldıktan sonra direkt olarak verilebilecek şekilde hazırlanmış mama, içerik itibariyle dengeli bir şekilde hazırlanmış olması sebebiyle sağlıklı bir şekilde büyümesi için oldukça uygundur. İhtiyaç duyduğu her besinden dengeli bir şekilde almış olan kediniz sağlıklı bir şekilde büyür.


Antioksidan İçeriği

Hassas bünyeye sahip yavru kedinizin, hassas bünyesini destekleyici bir şekilde hazırlanmıştır. Düşük vücut direncini arttırabilmek için antioksidan bakımından zenginleştirilmiş ve mama tüketimi ile birlikte bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi amaçlanmıştır.Parlak Tüyler

Vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olan mamanın içerisine balık yağı ilavesi de yapılmış olup kedinizin sağlıklı bir deri ve tüye sahip olmasına yardımcı olur. Tüy dökülme problemi tamamen ortadan kalkacağı gibi oldukça parlak tüyler kazandıracaktır.


Sindirim Düzenleyici

Yavru kedinizin hassas sindirim sistemine uyumlu bir şekilde hazırlanmış olan mama, içerisinde bulunan deniz yosunu ve pisilyum gibi maddeler sayesinde sindirim sistemini oldukça destekler, sindirim sistemi kaynaklı rahatsızlıkların meydana gelmesini engeller.


Kuzu Eti Lezzeti

Kedinizin severek tüketeceği bir mama hazırlamak isteğiyle, mama içeriğindeki proteinler kuzu eti ile sağlanmıştır. Faydalı olmasının yanı sıra kedinizin damak tadına hitap eder.

Diğer Özellikler
Stok Kodupro130
MarkaProchoice
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8681465601074

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.