Proplan Junior Tavuklu Pouch Kedi Yaş Maması 24 x 85 G

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Purina Pro Plan Nutri Savour Tavuk Etli Pounch Junior Yaş Kedi Maması 24 x 85 Gr


Yavrulara Özel Lezzet

Sizde evcil dostlarınız için yavrulara özel olarak geliştirilmiş bu yenilikçi lezzetle onlara eksiksiz öğünler sunabilir ve günlük aktivitelerini dilediği gibi gerçekleştirmelerine yardımcı olabilirsiniz.


Tavuk Eti Proteini

Yavrularınızın tüm ihtiyaç duyduğu besin maddelerine ve gelişimlerini tamamlamak için tavuk proteini en eksiksiz biçimde sağlayan yavru kedi mamasıyla 24 × 84 gramlık ekonomik paketleri oldukça uygun fiyatlarla keşfedebilirsiniz.


Enerji Katar

Yetişkinlik ve yaşlılık evrelerini daha zinde ve daha sağlıklı bir biçimde geçirmek isteyen yavru kedileriniz kendisine özel mama ile beslenerek günlük enerjisini bu özel mamadan sağlar ve keşfetme duygusunu dilediği gibi kullanabilir.Vitamin ve Mineral Desteği

Sizde onlara eksiksiz ve tam öğünler sunarak paket üzerinde belirlenen miktarlarla yanında bol su bulundurarak kedilerinizi besleyebilir bu sayede vitamin ve mineral desteğine sahip olan kedilerinizde ek bir besini asla ihtiyaç duymaz.


Eksiksiz Öğün

Protein, karbonhidrat, lif ve daha bir çok yararlı bileşen barındıran yavru kedi mamasıyla onlar için en lezzetli öğünleri sağlarken gelişimlerini destekleyebilir ve sizde bu sayede gün içerisinde daha huzurlu olabildiklerini gözlemleyebilirsiniz.


Bağışıklığı Güçlendirir

İçerisinde bulunan yararlı bileşenler sayesinde bağışıklık sistemini düzenleyen ve güçlendiren yavru kedi maması düzenli kullanımlar sonucunda kedilerinizin hastalıklara karşı daha dirençli bir vücut yapısına ulaşmasına yardımcı olur.

Besin Değerleri
İçindekiler: Et ve hayvansal türevler (%4 tavuk eti), balık ve balık türevleri, mineraller, çeşitli şekerler,

Katkı Maddeleri: Besin Katkıları: IU/kg: Vit A: 1057; Vit. D3:147 Vit E: 287, mg/kg Fe (E1): 31:I (E2):0,59: Cu (E4): 3,8 Mn (E5) 5,5 (E6) 75 Se (E8) 0,05

Analiz Değerleri: Protein %9,2 , Yağ İçeriği %3,8 , İnorganik Madde %2,4 Ham Selüloz %0,4, Nem %82, Omega 3 Yağ Asitleri %0,067, Omega 6 Yağ Asitleri %0,49

Diğer Özellikler
Stok Kodupro451
Markapurina
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
1060000405549

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.