Proplan Small Mini Adult Küçük Irk Kuzu Etli Köpek Maması 3 kg

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Proplan Sterilised Hindi Etli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 10 KG
731,60 TL
Proplan Sterilised Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 Kg
127,12 TL
125,00 TL
%1,7

Pro Plan Small&Mini Kuzu Etli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3 KG

 


Potasyum İle Gelişimi Destekleme

İçeriğinde yer alan potasyum ile köpeğinizin sağlıklı şekilde gelişmesine ve büyümesine destek sağlar. Potasyum içerik ile köpeğinizi besleme sırasında, kalp sağlığına katkı destekleyebilir, hastalıklara karşı dirençli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.


A Vitaminle Bağışıklık Sistemini Güçlendirme

Sahip olduğu A vitamin takviyesi ile köpeğinizin bağışıklık sistemi sağlığının güçlenmesine olanak tanır. A vitamin içeriği sayesinde köpeğinizi besleme işleminizde, hastalıklara karşı daha direnç hale gelmesini sağlarken, deri sağlığını koruyabilirsiniz.


Protein İle Kalori Kontrolü

İçeriğindeki ideal protein seviyesi ile köpeğinizin aşırı kalori alım problemini kontrol edebilmenize olanak sağlar. Protein ile kas kütlesini koruma altına alırken, köpeğinizin ihtiyaç duyduğu günlük enerji miktarını karşılar.B12 İle Cilt Sağlığını Destekleme

Sahip olduğu B12 vitamin ile köpeğinizin cilt sağlığını destekler. B12 içerikli besleme yöntemi sayesinde köpeğinizin aşırı tüy dökme problemini kontrol altına alırken, daha parlak tüylere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.


Vitamin E İle Kalp Sağlığını Koruma

Vitamin E içeriği ile köpeğinizin kalp sağlığını korurken damar tıkanıklığı problemlerine sebep olan dengesiz beslenme alışkanlığının önüne geçer. Vitamin E ile kolesterol dengeleyici bir besleme tekniği uygulayabilmenize imkan tanır.


Fosfor İle Kemikleri Güçlendirme

Sahip olduğu ideal fosfor düzeyi ile köpeğiniz beslerken kemik gelişimini destekleyebilmenize olanak sağlar. Fosfor içeriği ile köpeklerde kemik kırılmasına neden olan kemikte mineral yoğunluğunun azalması probleminin önüne geçebilirsiniz.


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu000085
MarkaProplan
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.