Purina Cat Chow Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1.5 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Purina Cat Chow Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 15 KG


Yavrulara Özel

Gelişimlerinin daha ilk çağlarında birçok besine ihtiyaç duyan yavru kediler kendilerine özel olarak geliştirilmiş mama ile beslenerek her zaman daha dirençli bir yapıya kavuşur ve daha uzun ömürlü bir yaşam sürebilir.


Sindirime Dost

Bağırsak florasına olumlu katkılar sunan kedi maması, yavruların hassas sindirim sistemine dost bir kullanım sunar. Dışkılama sorunu yaşamayan yavrular bu sayede daha huzurlu bir yaşam geçirebilir ve sahipleri ile eğlenceli vakit yaşayabilir.


Hassas Bakım

Son derece hassas bir bakım sağlayarak yavru kedilerin günlük ihtiyacını duyduğu tüm besinleri tek başına sağlayan kedi maması, hayvan severlerin gönül rahatlığı ile temin edeceği mamaların en başında gelmektedir.Vücut Direncini Artırır

İskelet ve kas sistemini geliştirerek vücudun daha dirençli olmasına destek sunan kedi maması, yavruların tamda ihtiyacı olan kalsiyum desteğini sağlar. Yavrular bu sayede ileriki yaşlarda kolay kolay burkulma sorunları yaşamaz.


İskelet Sistemini Geliştirir

Kıkırdak ve kemik yapısına sahip olan yavrular düzenli mama ile beslenerek tüm ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral takviyesini kendilerine özel olarak geliştirilen mama ile sağlamanın konforunu yaşar.


Lezzetli İçerik

Piyasanın en çok tercih edilen yavru kedi maması ile hayvan severler kedilerini gönül rahatlığı ile besleyebilir. Tüm analiz çalışmaları yavrulara özel tasarlanan doyurucu mama ile yavrular tam bir ziyafet yaşar.

Diğer Özellikler
Stok Koducat0001
Markapurina
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
5997204513984

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.